Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil Figurki – jakie możliwości oferują dzieciom kultowe ludziki?

Pierwsze figurki Playmobil powstały w 1974 roku, początkując serię kultowych zabawek, które do dnia dzisiejszego cieszą się ogromną popularnością wśród dzieci oraz ich rodziców. To właśnie charakterystyczne figurki, które można wyposażyć w liczne akcesoria i narzędzia, stanowią podstawę zabawy, w ramach której można odgrywać różne sytuacje oraz wcielać się w rolę. Dzięki temu, Playmobil figurki pomagają dziecku rozwijać wyobraźnię i kreatywne myślenie.

PLAYMOBIL Figurki

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Popularne kolekcje figurek w świecie Playmobil

Zabawki Playmobil korzystają z różnych motywów przewodnich, w które wpisują się dostępne w zestawach figurki. Jedną z najpopularniejszych serii jest City Life, ukazujące życie w mieście. Pokrewna jest kolekcja City Action, w której znajdziemy figurki wcielające się w policjantów, strażaków oraz ratowników medycznych. Mamy także Playmobil figurki dzielnych odkrywców oraz opiekunów zwierząt w kolekcji Wild Life oraz Country. Warto także wspomnieć o figurkach wojowników i żołnierzy w kolekcji History. Jak widzisz, wybór zabawek Playmobil jest bardzo szeroki, dzięki czemu, bez trudu znajdziesz zabawkę dostosowaną do indywidualnych zainteresowań swojego dziecka.

Czym charakteryzują się słynne figurki Playmobil?

Tradycyjne figurki Playmobil mają wysokość 7,5-centymetra. Posiadają chwytne dłonie, w które można włożyć liczne akcesoria oraz narzędzia związane z tematyką zestawu. Wiele figurek można również przebierać. Przykładem mogą być chociażby niektóre figurki Playmobil History, które można ubrać w zbroję. Ponadto, zabawki niemieckiej firmy Playmobil odznaczają się wysoką jakością wykonania i dużą trwałością, dzięki czemu, mogą być wykorzystywane także przy zabawie na świeżym powietrzu. Ich kolorowy wygląd przykuwa uwagę dziecka i zachęca do dłuższej zabawy.

Dlaczego zabawa z figurkami Playmobil jest tak udana?

Z pomocą figurek Playmobil, dzieci mogą opowiadać różne historie oraz wcielać się w liczne role, co rozwija wyobraźnię i pobudza kreatywne myślenie. W zestawach, poza figurkami znajdziemy oczywiście budynki, pojazdy oraz liczne elementy, dzięki czemu, zabawkowy świat jest bardzo urozmaicony. Co więcej, można go stopniowo powiększać, kupując nowe zestawy z pokrewnych kategorii tematycznych. To wszystko sprawia, że Playmobil figurki mogą zaoferować wielogodzinną frajdę, doskonale zastępując telewizor, komputer lub smartfon.

Jak wybrać odpowiednie zestawy Playmobil figurki?

Na początek, warto wybrać duży zestaw, w którym znajdą się nie tylko figurki, ale również budynek i akcesoria, które tworzą scenerię dla dalszej zabawy. Różnorodność jest naprawdę bardzo duża. Mamy zarówno prawdziwe budynki miejskie, liczne lokacje wakacyjne, a także obiekty inspirowane światem baśni. Gdy dziecko dysponuje już własnym światem z klocków Playmobil, można stopniowo poszerzać kolekcje o nowe figurki oraz zestawy akcesoriów Add Ons. Kultowe Playmobil Figurki za kilka lat będą obchodzić swoje 50-urodziny, a mimo upływu czasu, wciąż cieszą się dużą popularnością. Zabawki te są adresowane do dzieci w wieku od 4 do 10 lat.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl