Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil Gospodarstwo rolne – co może zaoferować dziecku ten zestaw?

Duży zestaw Playmobil Gospodarstwo rolne wchodzi w skład kolekcji Country, która jest poświęcona życiu na wsi. Znajdziemy tu figurki rolników, hodowców, a także zwierząt gospodarskich. W zestawie znajduje się również duże gospodarstwo, które pozwoli dziecku odgrywać różne sceny oraz zgłębić wiedzę na temat tego, jak odpowiedzialne jest życie osoby zajmującej się hodowlą zwierząt. Bogaty wybór akcesoriów znacznie umila i urozmaica zabawę.

PLAYMOBIL Gospodarstwo rolne

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie elementy wchodzą w skład zestawu Playmobil Gospodarstwo Rolne?

W skład rozbudowanego zestawu Playmobil Gospodarstwo rolne wchodzi ponad 250 elementów. Podstawą jest oczywiście budynek rolny z dużym silosem, do którego można nasypać sypki materiał znajdujący się w zestawie. Służy do tego wyciągarka. W oborze znajduje się również świecąca lampa grzewcza dla zwierząt. Podstawą zestawu są dwie figurki hodowców oraz jedna figurka dziecka. Do tego dochodzą oczywiście figurki zwierząt gospodarskich: krów oraz świń. Mamy także mniejsze figurki kotów. W skład zestawu wchodzi ogromna liczba akcesoriów, z pomocą których można udekorować gospodarstwo, a także wyposażyć figurki w niezbędne narzędzia.

Czym charakteryzują się zestawy dostępne w kolekcji Playmobil Country?

Zestawy wchodzące w skład kolekcji Playmobil Country odznaczają się wysoką jakością wykonania, co jest charakterystyczne dla produktów niemieckiego producenta. Dzięki temu, zabawki zapewniają udaną rozrywkę na przestrzeni wielu lat i mogą przechodzić na młodsze rodzeństwo. Zabawki, takie jak Playmobil Gospodarstwo rolne świetnie sprawdzają się również przy zabawie na świeżym powietrzu. Zróżnicowana i wciągająca zabawa sprawia, ze zabawki marki Playmobil cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony rodziców. Należy także pochwalić bezpieczeństwo tego produktu.

Dlaczego warto wybrać rozbudowany zestaw Playmobil Gospodarstwo rolne?

Zabawka Playmobil Gospodarstwo rolne zapewni dziecku wiele godzin wspaniałej zabawy. Duże zestawy tematyczne pozwalają odtwarzać różne sceny, a także wcielić się w rolę odpowiedzialnego hodowcy zwierząt. Rodzice mogą również poprzez zabawę pokazać dziecku, na czym polega codzienne życie na wsi. Zabawa związana z opowiadaniem historii w małym świecie z klocków pobudza wyobraźnię oraz wspiera rozwój kreatywnego myślenia. Dzięki temu, zabawki Playmobil znajdują szerokie zastosowanie także w przedszkolach oraz świetlicach.

Wybierz najlepsze zabawki Playmobil w naszym sklepie online

Szukasz trafionego prezentu dla dziecka w wieku od 4 do 10 lat? W takim razie, zestaw Playmobil Gospodarstwo rolne to doskonały wybór. Ze względu na dużą liczbę akcesoriów oraz atrakcyjny wygląd zabawki, przykuwa ona uwagę dziecka od pierwszej chwili. Co więcej, tematyczny zestaw można stopniowo powiększyć o nowe zabawki wchodzące w skład kolekcji Playmobil Country. Dzięki temu, możemy zapewnić dziecku jeszcze przyjemniejszą i wciągającą zabawę na gospodarstwie rolnym z figurkami hodowców oraz zwierząt.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl