Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

PLAYMOBIL History – nauka historii poprzez kreatywną zabawę

Liczne zestawy PLAYMOBIL są cenione ze względu na swoje walory edukacyjne. Świetnym przykładem jest kolekcja PLAYMOBIL History, z pomocą której można przekazywać dziecku różne ciekawostki historyczne poprzez wciągającą zabawę. To popularne zabawki kupowane nie tylko przez rodziców, ale również placówki edukacyjne dla najmłodszych. Rozbudowana kolekcja zabawek PLAYMOBIL History zabiera dziecko w niesamowitą podróż do przeszłości.

PLAYMOBIL History

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zabawki znajdziemy w bogatej kolekcji PLAYMOBIL History?

PLAYMOBIL History to zbiór zestawów z figurkami odzwierciedlającymi różne postacie historyczne oraz mitologiczne. To bardzo rozbudowana kolekcja, w skład której wchodzi kilkadziesiąt różnych zestawów, a także pojedyncze figurki adresowane do młodych kolekcjonerów. Prócz figurek, w zestawie znajdziemy również liczne akcesoria i elementy niezbędne do odgrywania różnych scen historycznych. A zatem, w zestawie „Argonauci” nie mogło zabraknąć legendarnego okrętu Argo, natomiast w zestawie „Achilles” rydwanu, na którym poruszał się odważny heros.

Czym charakteryzują się figurki dostępne w zestawach PLAYMOBIL Historia?

Figurki stworzone przez niemiecką firmą PLAYMOBIL w krótkim czasie zyskały ogromną popularność na całym świecie. Zaletą jest realistyczny wygląd, a także możliwość dołączania różnych akcesoriów. Postacie historyczne, wykorzystane w serii PLAYMOBIL History, często dzierżą w swoich dłoniach różnorodny oręż, a także narzędzia. Zabawki te odznaczają się również wysoką jakością wykonania, dzięki czemu, zachowują trwałość i świetny wygląd na przestrzeni wielu lat. To wciągająca i kreatywna zabawa, która jednocześnie pozwala dziecku rozwijać funkcje poznawcze.

Lekcja historii w kolorowym świecie zabawek PLAYMOBIL

Czysto teoretyczna nauka historii, pełna dat oraz szczegółów, na pewno nie zainteresuje małych dzieci. Potrzebujemy sposobu na zorganizowanie lekcji, która zaciekawi oraz przyciągnie uwagę najmłodszych. Idealnym rozwiązaniem są zabawki PLAYMOBIL History, z pomocą których można zabrać dziecko w intrygujący świat wydarzeń historycznych oraz mitologii. Kolorowe figurki wraz z akcesoriami pozwalają odtworzyć różne sceny oraz opowiadać o historii w sposób interesujący. Z pomocą takich zabawek można zmotywować dziecko do samodzielnego poszerzania swojej wiedzy o różnych herosach, których można spotkać wśród figurek PLAYMOBIL.

Jak wybrać odpowiedni zestaw z kolekcji PLAYMOBIL History?

Przy wyborze zabawek dla dzieci, głównym kryterium wyboru jest oczywiście wiek. Wszystkie zestawy PLAYMOBIL History posiadają sygnaturę, która informuje o tym, dla jakich dzieci jest to odpowiednia zabawka. Większość zestawów niemieckiej firmy jest adresowana do dzieci w wieku 4-10 lat. Kolejnym kryterium wyboru są indywidualne zainteresowania dziecka. Kolekcja PLAYMOBIL Historia jest bardzo rozbudowana, dzięki czemu, możemy kupować dziecku kolejne produkty, w celu stopniowego poszerzania rozwijającej i kreatywnej zabawy z lekcją historii.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl