Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

PLAYMOBIL Hotel Zwierząt – zabawka dla odpowiedzialnego opiekuna zwierząt

Zestaw PLAYMOBIL Hotel Zwierząt pozwoli dzieciom wcielić się w rolę odpowiedzialnego opiekuna, który musi zadbać o bezpieczeństwo i komfort psów zamieszkujących zabawkowy hotel „Łapka”. To bardzo duży zestaw, w skład którego wchodzi hotel, figurki opiekunów i zwierząt, a także liczne akcesoria, które pozwalają lepiej odgrywać różne sytuacje. To wspaniały prezent, który pozwoli pokazać dziecku, że posiadanie psa to nie tylko zabawa, ale również odpowiedzialność.

PLAYMOBIL Hotel Zwierząt

Filtruj / Sortuj
Playmobil Hotel dla zwierząt, 9275 Playmobil Hotel dla zwierząt, 9275
Cena: 283,65 zł
 
 

Jakie elementy znajdują się w zestawie PLAYMOBIL Hotel Zwierząt?

W skład tego zestawu wchodzi hotel z dużym placem zabaw dla psów. Dostępne są różnorodne akcesoria, bez których taki hotel nie mógłby funkcjonować: miski, budy, zabawki, narzędzia do sprzątania, akcesoria pielęgnacyjne, smycze i wiele, wiele więcej. Główną atrakcją są figurki, które pozwalają na odgrywanie różnych scenek w hotelu dla zwierząt. Dostępne są figurki opiekunów oraz psów różnej rasy. Dziecko może pokierować pracą hotelu i przekonać się, jak odpowiedzialnym i niełatwym zajęciem jest opieka nad własnym zwierzątkiem. Atutem zestawów PLAYMOBIL są liczne walory edukacyjne oraz wychowawcze.

Czym charakteryzuje się zestaw PLAYMOBIL Hotel Zwierząt?

To rozbudowany i kompletny zestaw, który zawiera wszystkie akcesoria i narzędzia potrzebne do prowadzenia hotelu dla psów. Dziecko może pokierować dostępnymi figurkami, wykonując wszystkie prace odpowiedzialnego opiekuna: wyprowadzić psy na spacer, pobawić się z nimi, nakarmić, a także zadbać o ich czystość. Zabawka odznacza się wysoką jakością wykonania, co jest charakterystyczne dla niemieckiej firmy PLAYMOBIL. Dzięki temu, zabawki te słyną z dużej wytrzymałości i dzielnie zniosą najbardziej aktywne zabawy. Zestaw PLAYMOBIL Hotel Zwierząt zachwyca także szczegółowością, dając dziecku wiele możliwości.

Jakie zalety posiada zabawka PLAYMOBIL Hotel Zwierząt?

Z pomocą tego zestawu, dziecko uczy się, jak odpowiedzialnym zadaniem jest opieka nad zwierzęciem. To świetny pomysł na prezent, szczególnie, gdy rodzice w przyszłości rozważają zakup lub adopcję psa. Małe dziecko może wykorzystać PLAYMOBIL Hotel Zwierząt do ogrywania różnych scenek: zabawy z psem, wyprowadzania zwierząt na spacer, karmienia, pielęgnacji i wielu innych obowiązków, które stoją przed właścicielem zabawkowego hotelu „Łapka”. Wszechstronne możliwości to główny atut, dla którego zabawki PLAYMOBIL cieszą się tak dużą popularnością wśród dzieci.

Czy warto wybrać zestaw PLAYMOBIL Hotel Zwierząt?

Zabawki PLAYMOBIL są adresowane do wszystkich dzieci powyżej 4 roku. życia. Hotel Zwierząt to duży zestaw, który umożliwi dziecko wielogodzinną i wciągającą zabawę. To świetna propozycja dla rodzeństwa, które może dzielić się obowiązkami w kwestii opieki nad gośćmi hotelu. Zestaw PLAYMOBIL Hotel Zwierząt to świetny przykład na to, jak zabawki mogą rozwijać wyobraźnię, a także uczyć cennych wartości poprzez udaną zabawę. Jest to dobra propozycja dla rodziców pragnących sprawić dziecku rozwijającą zabawę.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl