Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

PLAYMOBIL Jajka – niespodzianki z tematycznymi figurkami

Seria PLAYMOBIL Egg została stworzona z myślą o sprawieniu dzieciom miłej niespodzianki. W środku jajka znajduje się tematyczny zestaw do zabawy, w skład którego wchodzi charakterystyczna figurka PLAYMOBIL, a także liczne akcesoria, w które może zostać wyposażona. Zabawki od niemieckiej firmy od wielu lat cieszą się ogromną popularnością wśród dzieci. Z pomocą dostępnych zestawów można bowiem odgrywać różne sceny, a także wcielać się w nowe role.

PLAYMOBIL Jajka

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zabawki znajdziemy w kolekcji PLAYMOBIL Jajka?

Jajka PLAYMOBIL zawierają w sobie tematyczne figurki oraz akcesoria. Każde jajko posiada przypisane figurki, dzięki czemu, rodzice wiedzą, co znajduje się w zestawie. Wręczając w prezencie samo jajko można jednak sprawić dziecku niespodziankę związaną z rozpakowanie zawartości skrywanej przez kolorowe jajo. Dodatkowym plusem jest praktyczny pojemnik, który może służyć do chowania zabawek, jak również jako skarbonka na drobniaki. PLAYMOBIL Jajka to zabawka powiązana z najważniejszymi seriami tematycznymi, dzięki czemu, rodzice mogą bez problemu wybrać produkt pod kątem zainteresowań dziecka lub posiadanych już zestawów.

Czym charakteryzują się zabawki z serii PLAYMOBIL Jajka?

Niemiecka firma stworzyła serię zabawek znanych na całym świecie. Charakterystycznym elementem zabawek PLAYMOBIL są 7,5-centymetrowe figurki, które można wyposażyć w różne akcesoria. Z pomocą figurek oraz dostępnych zestawów tematycznych, dzieci mogą odgrywać różne sceny i wcielać się w rolę. Cechą wspólną wszystkich zabawek PLAYMOBIL jest również wysoka jakość wykonania. Figurki są stworzone z wysokiej jakości tworzywa, dzięki czemu, dzielnie znoszą najbardziej aktywne zabawy i mogą zostać wykorzystane zarówno w domu, jak również na świeżym powietrzu.

Jakie zalety oferuje nam kolekcja PLAYMOBIL Egg?

Seria PLAYMOBIL Jajka oferuje dzieciom ogromną frajdę związaną z odpakowaniem prezentu i sprawdzeniem, co skrywa w sobie kolorowe jajko. Rodzice znają zawartość, ponieważ jest ona opisana na pudełku zawierającym wybrane jajko. Dziecko może jednak z radością sprawdzić niespodziankę, odkrywając figurki oraz akcesoria wchodzące w skład wybranego jajka. To świetna propozycja dla dzieci, które dysponują już dużymi zestawami PLAYMOBIL. Figurki i akcesoria zawarte w jajku mogą urozmaicić stworzony wcześniej mini świat z kolorowych elementów.  

Jak wybrać odpowiednią zabawkę w formie jajka PLAYMOBIL?

Zabawki PLAYMOBIL są adresowane do dzieci powyżej 4. roku życia. Kluczowym kryterium wyboru jest tematyka przewodnia. Wśród dostępnych kolekcji dostępne są budynki, pojazdy, figurki wcielające się w różne role, zwierzęta oraz kolorowe akcesoria, które urozmaicają zbudowany mini świat. Jeśli dziecko posiada już większy zestaw, można wybrać PLAYMOBIL Jajko dostosowane tematycznie do tego zestawu. Rozbudowana kolekcja zabawek sprawia, że rodzice nie powinni mieć problemy z wyborem zestawu dostosowanego do indywidualnych zainteresowań dziecka. 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl