Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil Klinika dla dzieci – wybierz edukacyjną zabawkę dla dziecka

Małe dzieci podziwiają lekarzy, troszczących się o zdrowie innych ludzi. Jest to jeden z częściej wymienianych zawodów, gdy zadamy pytanie o to, kim dziecko chce zostać w przyszłości. Jeśli i Twoje dziecko marzy o odpowiedzialnym zawodzie lekarza, świetną i rozwijającą zabawką będzie zestaw Playmobil Klinika dla dzieci. Z pomocą tego zestawu, dziecko będzie mogło wcielić się w rolę lekarza, dbającego o bezpieczeństwo i zdrowie młodych pacjentów.

 

PLAYMOBIL Klinika dla dzieci

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie elementy znajdziemy w zestawie Playmobil Klinika dla dzieci?

Zestaw Playmobil Klinika dla dzieci oferuje dzieciom dwupoziomowy budynek szpitala, z kilkoma salami, w których można opiekować się pacjentami. Plusem jest zewnętrzna winda, z pomocą której dziecko może odprowadzić łóżko z pacjentem na wyższy poziom. W szpitalu znajdziemy figurki lekarzy, odpowiedzialnych za sumienną opiekę nad swoimi pacjentami. W pudełku dostępny jest również bogaty wybór akcesoriów, bez których nie mogłaby się obyć klinika dla dzieci. Wśród akcesoriów są również przyrządy medyczne, które można wręczyć figurkom. To wszystko wpływa na większy realizm zabawy i pozwala dziecku wczuć się w swoją odpowiedzialną rolę.

Czym charakteryzuje się zestaw Playmobil Klinika dla dzieci?

Duża liczba akcesoriów dostępnych w zestawie Playmobil Klinika dla dzieci oferuje większe możliwości oraz gwarantuje wciągającą zabawę, także w gronie rówieśników. Jest to część tematycznej kolekcji City Life, która skupia się na codziennym życiu. Zabawki Playmobil odznaczają się wysoką jakością wykonania i świetnie znoszą najbardziej aktywne zabawy, również na świeżym powietrzu. Intensywna kolorystyka przyciąga natomiast uwagę dziecka i sprawia, że zabawka jest bardziej atrakcyjna. Niemiecka firma Playmobil od wielu lat słynie z jakościowych zestawów tematycznych, które cieszą się dużą popularnością wśród dzieci.

Jakie zalety posiada rozbudowany zestaw Playmobil Klinika dla dzieci?

Zestaw Playmobil Klinika dla dzieci pozwala dzieciom wcielić się w rolę lekarza opiekującego się pacjentami. Odgrywanie scen to zabawa, która rozwija wyobraźnię oraz wzmacnia kreatywne myślenie. Co więcej, w kolekcji zabawek City Life znajdziemy inne, tematyczne zestawy, a także figurki i akcesoria, które pozwolą rozbudować mini-świat i zaoferować dziecku jeszcze większe możliwości zabawy. Duże zestawy Playmobil mogą zaoferować zajmującą i rozwijająca zabawę na wiele godzin. Świetnie sprawdzają się także w zabawach grupowych z rówieśnikami.

Dlaczego warto kupować tematyczne zestawy Playmobil?

Przede wszystkim, jest to zabawka, która pozwala dziecku rozwijać wyobraźnię oraz kreatywne myślenie. W mini-świecie stworzonym z zestawów Playmobil można odgrywać różne role, a co więcej, rozbudowane kolekcje tematyczne umożliwiają stopniowe poszerzanie kolorowego świata. Zabawki niemieckiej firmy Playmobil będą odpowiednie dla wszystkich dzieci powyżej 4. roku życia. O dydaktycznych i edukacyjnych walorach zestawów Playmobil najlepiej świadczy fakt, że liczne przedszkola zaopatrują się w tematyczne zestawy, które sprzyjają zabawom w większej grupie.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl