Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil Knights Add Ons – dodatki do zestawów o tematyce rycerskiej

Knights to jedna z wiodących kolekcji zabawek produkowanych przez firmę Playmobil. Znajdziemy tu średniowieczne i antyczne fortyfikacje, pojazdy oblężnicze, a także figurki żołnierzy wyposażonych w charakterystyczny oręż. W ten sposób, dziecko może stworzyć mini świat, w którym rozgrywane będą wielkie bitwy oraz oblężenia. Playmobil Knights Add Ons to dodatkowe akcesoria, z pomocą których można rozbudować świat zbudowany z dużych zestawów.

PLAYMOBIL Knight Add Ons

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zabawki znajdziemy w kolekcji Playmobil Knights Add Ons?

Do naszej dyspozycji pozostają mniejsze zestawy akcesoriów, w skład których wchodzą przede wszystkim figurki wyposażone w bitewny oręż. Co szczególnie istotne, możliwe jest kupowanie żołnierzy z różnych epok, różniących się uzbrojeniem oraz kolorystyką zbroi. Dzięki temu, mini świat zbudowany przez dziecko zostanie urozmaicony różnorodnymi armiami. Charakterystyczne figurki Playmobil Knight Add Ons mogą być wyposażane w akcesoria, takie jak: tarcze, sztandary, a także niezliczone bronie: miecze, kusze, łuki, halabardy, topory czy buławy. To właśnie duża różnorodność sprawia, że zabawki Playmobil są tak wciągające dla dzieci.

Czym charakteryzują się figurki Playmobil Knights?

Akcesoria i figurki dostępne w zestawach Playmobil Knights Add Ons odznaczają się realistycznym wyglądem, dzięki czemu, zapewniają dziecku większą frajdę podczas zabawy. Niemiecka firma dba również o najwyższą jakość wykonania, dzięki czemu, figurki są w stanie znieść nawet najbardziej aktywne zabawy, w tym te rozgrywane na świeżym powietrzu. Rodzice dużą uwagę zwracają także na bezpieczeństwo swoich dzieci podczas zabawy. To kolejny plus zabawek Playmobil. Zagwarantują one świetną i bezpieczną zabawę wszystkim dzieciom powyżej 4. roku życia.

Jakie możliwości oferują zestawy Playmobil Knights Add Ons?

Duże zestawy Playmobil pozwalają na budowę zamków, fortyfikacji oraz innych budynków z różnych epok historycznych. Będzie to miejsce, w którym dziecko może odtwarzać sceny batalistyczne, a także odgrywać role, wcielając się np. we władcę kierującego swoimi wojskami. Z czasem, mini świat może zostać poszerzony o akcesoria oraz nowe figurki Playmobil Knights Add Ons. Im większa różnorodność, tym szersze możliwości dziecka w aspekcie wciągającej zabawy. Dlatego też, kupowanie dodatków tematycznych to świetny sposób, aby zagwarantować dziecku większą frajdę.

Dlaczego warto sięgnąć po zabawki Playmobil Knights?

Zestawy tematyczne odnoszące się do wielkich bitew oraz legendarnych armii to zabawka, która z całą pewnością sprosta oczekiwaniom chłopców w różnym wieku. To także świetny sposób, aby zapewnić dzieciom wciągającą zabawę w większym gronie. Różnokolorowe figurki mogą służyć do rozgrywania dużych bitew pomiędzy kilkoma armiami. To największa zaleta zabawek Playmobil Knights Add Ons. Wystarczy niewielki wydatek, aby znacznie urozmaicić zabawę i zapewnić dziecku więcej możliwości. Zestawy Playmobil Knights są adresowane do dzieci powyżej 4. roku życia.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl