Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil Modern House – nowoczesne domy w świecie z klocków

Zaletą zabawek Playmobil jest duża różnorodność, dzięki czemu, możemy wybrać zestawy idealnie dostosowane do zainteresowań zarówno dziewczynek, jak również chłopców. Uniwersalną tematyką przewodnią jest City Life, w której ukazane jest miejskie życie. Znajdziemy tu bardzo popularną serię Playmobil Modern House z nowoczesnymi domami i figurkami, z pomocą których można odtwarzać różne sceny z codziennego życia.

PLAYMOBIL Modern House

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zabawki znajdziemy w kolekcji Playmobil Modern House?

Tematem przewodnim kolekcji Playmobil Modern House są nowoczesne domy z wyposażeniem. Z jednej strony widzimy elewacje zewnętrzne, a z drugiej mamy dostęp do różnych pomieszczeń, w których codzienne życie toczą charakterystyczne figurki Playmobil. Wśród dostępnych zestawów znajdziemy nowoczesny dom, luksusową willę, domek wakacyjny, a także przeszklony dom rodzinny. Duża różnorodność zabawek znacznie ułatwia wybór zabawki, która sprosta oczekiwaniom dziecka. Kolekcja Playmobil Modern House wpisuje się do głównej serii tematycznej City Life.

Najważniejsze zalety zabawek Playmobil Modern House

Zabawki niemieckiej firmy Playmobil w krótkim czasie zdobyły dużą popularność wśród rodziców pragnących zaoferować swoim dzieciom jakościowe zabawki. Kolekcja Playmobil Modern House pozwala odtwarzać życie rodzinne, zapraszać gości, a także tworzyć wystój zgodnie ze swoimi odczuciami. W ten sposób, dziecko ma szerokie pole do zabawy i może dostosować zabawkę do swoich potrzeb. Wysoka jakość wykonania przekłada się na dużą trwałość zabawek, dzięki czemu, mogą one służyć udanej zabawie na świeżym powietrzu, a także w gronie rówieśników.

Jakie możliwości oferują dziecku zabawki Playmobil Nowoczesny dom?

Zaletą zestawów Playmobil Modern House jest ogromny wybór akcesoriów, w postaci mebli, narzędzi, dekoracji oraz przedmiotów codziennego użytku, które można umieścić w dłoniach figurek. Duże zestawy tematyczne Playmobil pozwalają dziecku puścić wodze fantazji i odtwarzać różnorodne sytuacje. Figurki pozwalają wcielać się w role, co rozwija wyobraźnię oraz kreatywne myślenie. To główne atuty, które sprawiają, że zabawa zestawami Playmobil Modern House jest zalecana małym dzieciom w wieku od 4 do 10 lat. Zabawki mają także liczne walory dydaktyczne. Na ich przykładzie możesz nauczyć dziecko, jak odpowiedzialnym zadaniem jest dbanie o porządek w domu.

Jak wybrać odpowiednie zestawy Playmobil dla dziecka?

W tym miejscu znajdziesz bogaty wybór zabawek Playmobil, podzielonych na różne tematyki przewodnie. Dzięki temu, znacznie łatwiej wybierzesz produkt dostosowany do indywidualnych zainteresowań dziecka. Przy wyborze warto zwrócić uwagę na sygnaturę wieku przypisaną do każdego zestawu. Większość zabawek Playmobil jest adresowana do dzieci w wieku do 4 do 10 lat. Seria City Life, do której należą zestawy Playmobil Modern House to bardzo uniwersalny wybór, który sprosta oczekiwaniom zarówno dziewczynek, jak i chłopców.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl