Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil My Little Town – zabawa w dom wciągająca jak nigdy

„Zabawa w dom” to jedna z najpopularniejszych rozrywek dzieci, które lubią wcielać się w rolę osób  dorosłych, udając rodziców czy starsze rodzeństwo. Playmobil dostarcza dzieciom zestawów, z pomocą których łatwiej jest odgrywać różnorodne sceny z codziennego życia. Zestaw Playmobil My Little Town oddaje do dyspozycji dzieci domy oraz popularne obiekty miejskie, bogatą liczbę akcesoriów oraz oczywiście charakterystyczne figurki, z pomocą których można wcielać się w role dorosłych.

PLAYMOBIL My Little Town

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Co zawiera w sobie zestawy Playmobil My Little Town?

Jak sama nazwa wskazuje, kolekcja Playmobil My Little Town jest inspirowana przytulnym miasteczkiem, w którym znajdują się jednorodzinne domy, a także liczne budynki miejskie, takie jak: szkoła, sklep, butik czy komisariat policji. Kolekcja jest częścią serii City Life, w której wiodące zestawy są poświęcone życiu całego miasta. W zestawach My Little Town znajdziemy kilka budynków, które składają się w spójną całość i pozwolą na stworzenie niewielkiego miasteczka na peryferiach wielkiego miasta. Prócz budynków, w skład kolekcji wchodzą oczywiście rozmaite akcesoria oraz charakterystyczne figurki Playmobil.

Jakimi cechami odznaczają się zabawki Playmobil My Little Town?

Zabawki charakteryzują się wysoką jakością wykonania, co przekłada się na ich atrakcyjny wygląd. Zestawy Playmobil My Little Town od razu przykuwają uwagę dziecka i zachęcają do wciągającej i długiej zabawy. Zdaniem rodziców, szczególnie w pierwszych dniach dziecko ciężko oderwać od dużego zestawu, który oferuje rozbudowane możliwości. Solidne wykonanie sprawia również, że zabawki świetnie znoszą aktywne zabawy, także na świeżym powietrzu oraz w gronie rówieśników. Zabawki niemieckiej firmy Playmobil odznaczają się także wysokim bezpieczeństwem.

Jakie korzyści oferuje dziecku zabawa z zestawami Playmobil?

Dzieci rozwijają swoją wyobraźnię przez odgrywanie ról oraz odtwarzanie różnych scen. Zestawy Playmobil My Little Town są zatem wielkim teatrem, w którym dziecko może reżyserować własne historie. Rodzice mogą stopniowo poszerzać możliwości zabawy, dobierając nowe zestawy, z pomocą których można rozwijać niewielkie miasteczko o nowe budynki. Duże zestawy świetnie sprawdzają się jako rozrywka w gronie rówieśników. Zabawki Playmobil My Little Town rozwijają kreatywność dziecka, dzięki czemu są bardzo cenione ze względu na swoje właściwości dydaktyczne.

Jak wybrać odpowiedni zestaw Playmobil My Little Town dla dziecka?

Na początek warto przyjrzeć się sygnaturom wiekowym przypisanym do poszczególnych zestawów Playmobil. Większość zestawów jest adresowana do dzieci w wieku 4-10 lat. Różnorodność bogatej serii City Life sprawia, że osoba dorosła może bez trudu dobrać prezent pod kątem indywidualnych zainteresowań dziecka. Z czasem, duże zestawy tematyczne mogą być poszerzane o nowe zabawki ze tej samej serii. W przypadku kolekcji Playmobil My Little Town, dziecko z pomocą kilku zestawów może stworzyć własne, przytulne miasteczko na peryferiach.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl