Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil Nowoczesna luksusowa willa – bogaty zestaw z serii City Life

City Life to rozbudowana kolekcja Playmobil bazująca na tematyce miejskiego życia. Znajdziemy tu różnorodne domy, a także budynki, których nie mogłoby zabraknąć w tętniącym życiem mieście. Playmobil Nowoczesna luksusowa willa to zestaw, który pozwoli dziecku odtwarzać różne sytuacje oraz opowiadać własnej historie osadzone w luksusowym domu. Liczne elementy dodatkowo poszerzają możliwość zabawy, dając dziecku ogromną frajdę.

PLAYMOBIL Nowoczesna luksusowa willa

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Co znajdziemy w zestawie Playmobil Nowoczesna luksusowa willa?

Podstawą zestawu jest otwarta z jednej strony willa. To dwupoziomowy budynek wyposażony w salon, kuchnię, dwie sypialnie, a także pokój rekreacyjny. W luksusowej willi nie mogło zabraknąć garażu. W zestawie znajdziemy ponad setkę różnorodnych akcesoriów, które umożliwią wyposażenie domu wedle inwencji twórczej dziecka. W skład zestawu wchodzą także dwie figurki. Z czasem, zestaw Playmobil Nowoczesna luksusowa willa można dodatkowo poszerzyć o nowe figurki, a także dodać taras z basenem, zestaw oświetlenie, samochód oraz bungalow dla gości. Willa posiada interaktywny dzwonek do drzwi.

Czym charakteryzuje się duży zestaw Playmobil z luksusowym domem?

Zabawka odznacza się starannym i dopracowanym wykonaniem, co jest charakterystyczną cechą wszystkich produktów Playmobil. Kolorowe wykończenie przykuwa uwagę dziecka i zachęca do wciągającej zabawy. Solidne wykonanie sprawia, że willa wraz z figurkami i akcesoriami sprosta najbardziej aktywnym zabawom, także tym, prowadzonym w gronie rówieśników. Dużym plusem jest różnorodność dodatków, które można dobrać do luksusowej willi, aby umilić dziecku zabawę. Nowoczesna willa łączy się z innymi zestawami tematycznymi dostępnymi w kolekcji City Life.

Jakie możliwości oferuje dziecku zestaw Playmobil Nowoczesna luksusowa willa?

Z pomocą tej zabawki, dziecko może wcielać się w różne role oraz opowiadać własne historie. Willa staje się dużą sceną, a wszystko co się na niej dzieje, jest reżyserowane przez dziecko. Taka zabawa rozwija wyobraźnię oraz kreatywne myślenie, korzystnie wpływając na prawidłowy rozwój dziecka. To świetna propozycja dla rodziców, którzy pragną zakupić zabawki, które odciągną uwagę dziecka od komputera oraz smartfona. Duże zestawy, takie jak Playmobil Nowoczesna luksusowa willa, świetnie sprawdzają się również do zabawy w gronie rówieśników.

Zamów bogaty zestaw Playmobil w naszym sklepie online

Popularne zestawy Playmobil możesz zamówić a naszym sklepie online. Dysponujemy bogatą kolekcją produktów podzielonych na kategorie tematyczne, dzięki czemu, łatwiej dobierzesz zestaw pod kątem indywidualnych oczekiwań dziecka. Warto zwrócić uwagę na wiek przypisany do każdego zestawu. Większość zabawek, w tym Playmobil Nowoczesna luksusowa willa, są adresowane do dzieci w wieku od 4 do 10 lat. W bogatej kolekcji City Life znajdziesz inne zestawy tematyczne, a także dodatki, które mogą posłużyć do rozbudowania nowoczesnej willi.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl