Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

PLAYMOBIL Piłka nożna – zestaw dla młodych miłośników futbolu

Piłka nożna to bez wątpienia najpopularniejsza dyscyplina sportu, która jest znana i uprawiana pod każdą szerokością geograficzną. Dzieci w różnym wieku szukają tylko okazji, aby w ciepły dzień udać się ze znajomymi na boisko, aby rozegrać emocjonujące mecze. W okresie jesienno-zimowym, dobrym zastępstwem może być zestaw PLAYMOBIL Piłka nożna, która pozwoli rozegrać zacięty mecz w zaciszu domu. To idealny zestaw dla wszystkich młodych kibiców.

PLAYMOBIL Piłka nożna

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Co znajdziemy w zestawie PLAYMOBIL Piłka nożna?

Zestaw Piłka nożna pozwala na rozegranie piłkarskiego meczu w domu. Znajdziemy tu dwie realistyczne figurki piłkarzy, ubranych w stroje przeciwnych drużyn. Mamy także dwie piłki, dwa pachołki oraz bramkę strzeżoną przez bramkarza. Całość jest zapakowana w czarna walizeczkę, dzięki czemu, zestaw można wygodnie przenosić. Niemiecka firma PLAYMOBIL doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele dzieci uwielbia piłkę nożną. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom młodych fanów, firma postanowiła zatem stworzyć imponujący zestaw do gry w każdym miejscu.

Czym odznacza się zestaw zabawkowy PLAYMOBIL piłka nożna?

Zabawka PLAYMOBIL Piłka Nożna umożliwia fantastyczna zabawę dla dwóch uczestników. Dzieci mogą wcielić się w rolę swoich ulubionych piłkarzy i wziąć udział w pasjonujących rozgrywkach skupionych na zdobywaniu kolejnych bramek. Zestaw odznacza się wysoką jakością wykonania i trwałością na uszkodzenia mechaniczne. Figurki są wykonane z bardzo wytrzymałego materiału, dzięki czemu, zabawka dzielnie zniesie najbardziej emocjonujące mecze piłki nożnej. PLAYMOBIL skupia się również na dużym realizmie figurek, dzięki czemu, bawiącym się dzieciom łatwiej jest wcielić się w rolę i w pełni odczuć klimat piłkarskiej rywalizacji na najwyższym poziomie.

Emocjonujące mecze piłki nożnej z figurkami PLAYMOBIL

Zestawy zabawek produkowane przez firmę PLAYMOBIL to świetna propozycja dla wszystkich rodziców, którzy pragną kupić swoim dzieciom interesujące zabawki, które odciągną uwagę od komputera oraz innych urządzeń elektronicznych. Zabawa z wcielaniem się w rolę rozwija wyobraźnię, a także wpływa na poprawę kreatywnego myślenia. Zestaw PLAYMOBIL Piłka Nożna pozwala rozegrać mecz piłki nożnej, dzięki czemu, korzystnie wpływa także na rozwój podstawowych funkcji manualnych. Dużym plusem jest wytrzymała walizeczka, która pozwoli dziecku zabrać zabawkę ze sobą, aby bawić się z rówieśnikami np. w przedszkolu.

Zestaw PLAYMOBIL Piłka nożna to idealny prezent dla młodych fanów sportu

PLAYMOBIL Piłka nożna to zestaw, który okaże się trafionym prezentem dla wszystkich młodych fanów piłki nożnej. Zabawka ta będzie odpowiednia dla dzieci w wieku 4-10 lat. W zestawie znajdują się figurki dwóch piłkarzy, piłki, pachołki, a także bramka z bramkarzem. Zestaw pozwala w dowolnym miejscu rozegrać emocjonujący mecz piłki nożnej. Zabawka PLAYMOBIL Piłka nożna zaoferuje wielogodzinną zabawę pełną sportowych emocji. Elementy zostały zapakowane w czarną walizkę, która umożliwia łatwo przenoszenie i przechowywanie zabawek.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl