Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

PLAYMOBIL Pirates Add Ons – dodatki do pirackich zestawów PLAYMOBIL

Seria Add Ons od PLAYMOBIL obejmuje figurki, akcesoria, a także pomniejsze zestawy, którymi można poszerzyć świat zbudowany z dużych zestawów tematycznych. Kolekcja PLAYMOBIL Pirates Add Ons obejmuje akcesoria poświęcone tematyce piratów. W ten sposób można zaoferować dziecku szersze możliwości i rozbudować kolorowy świat, w którym możliwe jest odgrywanie rożnych scen. Każda duża seria tematyczna posiada przypisaną kolekcję dodatków Add Ons.

 

PLAYMOBIL Pirates Add Ons

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zabawki znajdziemy w kolekcji PLAYMOBIL Pirates Add Ons?

Pośród zestawów PLAYMOBIL Pirates Add Ons odnajdziemy akcesoria oraz figurki stworzone w oparciu o tematykę piracką. Piraci to jedna z wiodących serii niemieckiej firmy PLAYMOBIL. Znajdziemy tu imponujące statki, działa, skrzynie ze skarbami, a także charakterystyczne figurki stylizowane na piratów. Można je przebierać, a także wyposażać w broń, co znacznie poszerza możliwości zabawy. Kupując dodatkowe PLAYMOBIL Pirate Add Ons, rodzice mogą powiększyć świat tworzony przez dziecko z różnokolorowych elementów. To prosty sposób, aby zaoferować ciekawszą i bardziej wciągającą zabawę bez kosztownych wydatków.

Czym charakteryzują się akcesoria PLAYMPOBIL Pirates Add Ons?

Zabawki PLAYMOBIL Pirates Add Ons skupiają się przede wszystkim na figurkach tematycznych. Cechują się one bardzo starannym i dopracowanym wyglądem. Weźmy przykładową figurkę z tej kolekcji, kapitana piratów. Jest on ubrany w czarny kapelusz z piórem, czerwony strój piracki, a w dłoni dzierży szablę. Takie figurki znacznie ubogacają świat stworzony z większych zestawów i pozwalają dziecku na odgrywanie coraz to nowych scenek i sytuacji. Figurki PLAYMOBIL odznaczają się również bardzo jakościowym wykonaniem, dzięki czemu, jest to zabawka, która zniesie najbardziej aktywną zabawę i wieloletnią eksploatację.

Jakie zalety posiada seria PLAYMOBIL Pirates Add Ons?

Duże zestawy PLAYMOBIL pozwalają stworzyć świat, w którym dziecko będzie odgrywać różne sceny oraz wcielać się w różne rolę. W przypadku serii pirackiej, dziecko może wcielić się w rolę kapitana, który rusza na otwarte morze w poszukiwaniu przygód oraz ukrytych skarbów. Dodatkowe akcesoria PLAYMOBIL Pirates Add Ons urozmaicają tej świat i dają dziecku więcej możliwości. Co ważne, pomniejsze zestawy są dostępne w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu, można bez kosztownych wydatków pozyskać nowe zabawki, które poszerzą możliwości większych zestawów.

Jak wybrać odpowiednie zestawy PLAYMOBIL Pirates Add Ons?

Pełna kolekcja zabawek PLAYMOBIL z pirackiej serii jest niezwykle bogata. Znajdziemy tu zarówno budynki, okręty, figurki, a także akcesoria, takie jak różnorodna broń czy skrzynie ze skarbami. Większość zestawów PLAYMOBIL jest adresowana do dzieci powyżej 4. roku życia. Przy wyborze możemy kierować się zainteresowaniami dziecka oraz jego potrzebami względem zabawy. Biorąc pod uwagę dużą różnorodność zabawek PLAYMBOIL, rodzice nie powinni mieć problemu z doborem atrakcyjnych dodatków i akcesoriów w tematyce pirackiej.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl