Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil Policja – tematyczna seria z figurkami policjantów w rolach głównych

Dzieci zapytane o to, co chciałyby robić w przyszłości, często wymieniają zawody, które są postrzegane za najbardziej odpowiedzialne. Małe dzieci często zafascynowane są policjantami, którzy noszą mundur i każdego dnia poświęcają się walce z przestępcami. Dlatego też, seria tematyczna Playmobil Policja cieszy się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród chłopców. W skład tej kolekcji wchodzą różnorodne zestawy z budynkami, pojazdami oraz figurkami policjantów.

PLAYMOBIL Policja

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zestawy znajdziemy w kolekcji Playmobil Policja?

Najważniejszym zestawem w serii Playmobil Policja jest Posterunek Policji. To swoista postawa, która może zostać stopniowo rozwinięta przez inne zestawy tematyczne. W skład tego zestawu wchodzi budynek posterunku, cztery figurki policjantów, pojazdy, takie jak: radiowóz, helikopter i quad, a także szereg akcesoriów, w które mogą być wyposażeni policjanci: bronie, kajdanki, fotoradary, a także „lizaki” do zatrzymywania nieprzepisowo jeżdżących kierowców. Z czasem, posterunek policji może zostać poszerzone o inne zestawy, takie jak np. jednostka specjalna z przeszkolonym psem, wóz interwencyjny, a także więzienie, do którego trafią schwytani przestępcy.

Czym charakteryzują się zabawki dostępne w kolekcji Playmobil Policja?

W zestawach Playmobil znajdziemy kolorowe elementy i figurki bogate w najdrobniejsze detale. Z ich pomocą można stworzyć „mini świat”, w którym dziecko będzie mogło odgrywać różne scenki. Niemiecka firma Playmobil jest znana z wysokiej jakości wykonania. Do produkcji zabawek wykorzystywane są wytrzymałe tworzywa w intensywnych kolorach, które przyciągają uwagę dziecka. Zabawki Playmobil odznaczają się także dużym bezpieczeństwem, dzięki czemu, rodzice mogą swobodnie zająć się swoimi sprawami, gdy dziecko będzie pochłonięte tematycznymi zestawami.

Jakie zalety posiadają kolorowe zestawy Playmobil Policja?

„Policjanci i złodzieje” to jedna z najpopularniejszych zabaw podwórkowych. To pokazuje, że dzieci od najmłodszych lat inspirują się odpowiedzialnymi zawodami, takimi jak policjant. Mini świat stworzony z elementów Playmobil pozwoli dzieciom wcielić się w rolę odważnego policjanta, który zajmie się łapaniem przestępców. Świat ten można stopniowo rozwijać, kupując dodatkowe zestawy tematyczne, figurki oraz akcesoria, które urozmaicą zabawę. Zabawki Playmobil są cenione ze względu na swoje walory edukacyjne oraz dydaktyczne. Z pomocą takich zabawek, dzieci mogą rozwijać wyobraźnię, a także kreatywne myślenie.

Dlaczego warto kupić dziecku zabawki Playmobil?

Tematyczne zestawy Playmobil zapewniają wciągającą i klimatyczną zabawę, w której dziecko może odgrywać różne role oraz odtwarzać własne sceny. Rozbudowana kolekcja Playmobil Policja pozwala dziecku bawić się figurkami policjantów oraz pojazdami, które pomagają w schwytaniu przestępców. To świetny sposób na zaspokojenie apetytu na poznawanie otaczającego świata. Zabawki produkowane przez niemiecką firmę Playmobil są odpowiednie dla dzieci powyżej 4. roku życia.  

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl