Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil Princess Add Ons

Kolekcja Playmobil Princess została zaprojektowana specjalnie z myślą o dziewczynkach. To rozbudowana seria, w której znajdziemy imponujące pałace, karety ciągnięte przez konie, a także przepiękne suknie, w które można ubierać figurki księżniczek. Playmobil Princess Add Ons to zestawy za dodatkami oraz figurkami, które pozwolą dodatkowo poszerzyć świat z klocków, umożliwiając dziecku swobodniejszą i bardziej wciągającą zabawę.

PLAYMOBIL Princess Add Ons

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie produkty znajdziemy w kolekcji Playmobil Princess Add Ons?

Każda seria tematyczna Playmobil jest poszerzona o produkty Add Ons, czyli dodatki, które mogą zostać wykorzystane do poszerzenia świata zbudowanego z dużych zestawów. Kolekcja Princess to świetna propozycja dla dziewczynek powyżej 4. roku życia. Znajdziemy tu przepiękne księżniczki, ich pałace, a także sale, na których odbywają się wystawne bale. Dzięki temu, dziewczynka może wcielić się w rolę księżniczki i tworzyć własne opowieści rodem z baśni. Playmobil Princess Add Ons to akcesoria oraz figurki zaprojektowane w tej samej tematyce. Znajdziemy tu inne księżniczki, które można przebierać w eleganckie i gustowne suknie.

Dlaczego warto wybrać dodatki dostępne w serii Playmobil Princess Add Ons?

To prosty sposób na powiększenie tematycznych zestawów i zaoferowaniu dziecku swobodnej zabawy. Podstawą wszystkich zestawów Playmobil są charakterystyczne figurki, które można przebierać, a także wyposażać w różne akcesoria, np. kolorowy wachlarz. Dzięki temu, zabawki pozwalają dziecku opowiadać własne historie oraz wcielać się w różne role. Taka zabawa w wieku 4-10 lat rozwija wyobraźnię oraz kreatywne myślenie. Sięgając po dodatki Playmobil Princess Add Ons możemy w niedrogi sposób zaoferować dziecku większe możliwości podczas zabawy.

Jakie możliwości oferuje dziecku zabawa klockami Playmobil?

Jak już mówiliśmy, tematyczne zestawy Playmobil pozwalają przede wszystkim rozwijać wyobraźnię oraz kreatywne myślenie. To także świetna okazja, aby przekazywać dziecku wartościowe informacje podczas wciągającej zabawy. Dzięki temu, zabawki niemieckiej firmy są cenione ze względu na swoje właściwości edukacyjne oraz dydaktyczne. Warto także podkreślić, że zabawki Playmobil zachwycają starannym wykonaniem, dzięki czemu, zagwarantują doskonałą frajdę przy najbardziej aktywnych rozrywkach. Można je zabrać na świeże powietrze, a także cieszyć się wspólną zabawą w gronie rówieśników.

Wybierz najlepsze dodatki z serii Playmobil Princess Add Ons

W naszym sklepie online znajdziesz bogaty wybór produktów z serii Playmobil Family Fun Add Ons. Dużym plusem zabawek jest różnorodność, dzięki czemu, łatwiej sięgnąć po zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Tematyka poświęcona księżniczkom to idealna propozycja dla dziewczynek w wieku 4-10 lat. W produktach oznaczonych jako Add Ons znajdziemy dodatkowe figurki oraz akcesoria, z pomocą których można powiększyć duże zestawy tematyczne Playmobil Princess. Zaletą jest przystępna cena zestawów z dodatkami.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl