Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil Przygoda w domku na drzewie – idealna zabawka dla małych odkrywców

Kolekcja Playmobil Wild Life jest poświęcona niestrudzonym odkrywcom, którzy pragną podróżować po świecie, obcować z dziką naturą, a także odkrywać nowe, fascynujące zabawki. Zanim Twoje dziecko dorośnie, swoją ciekawość świata może zaspokajać m.in. za pośrednictwem zabawek. Duży zestaw Playmobil Przygoda w domku na drzewie zabiera dziecko w emocjonującą podróż, podczas której można będzie obserwować dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku.

PLAYMOBIL Przygoda w domku na drzewie

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie elementy zawiera w sobie zestaw Playmobil Przygoda w domku na drzewie?

W skład tego zestawu wchodzi duża baza ulokowana na drzewie, z którego odkrywcy mogą obserwować dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. W skład zestawu wchodzi kilkaset elementów, począwszy od konstrukcji bazy, poprzez liczne akcesoria i narzędzia, aż po figurki odkrywców oraz zwierząt, takich jak np. lis, kaczka, wąż czy niedźwiedź. Zaletą tego zestawu są liczne udogodnienia, które zwiększają frajdę z zabawy. Mamy np. drewniane schodki, które można podnieść, tak, aby zapewnić bezpieczeństwo odkrywcom w bazie, a także wciągnik, który pozwala dostarczyć do bazy zapasy żywności oraz niezbędne odkrywcom narzędzia.

Czym charakteryzuje się zestaw Playmobil Domek na drzewie?

Zabawka Playmobil Przygoda w domku na drzewie to jeden z największych zestawów wchodzących w skład kolekcji Wild Life. Dzięki temu, jest ona w stanie zaoferować dziecku wielogodzinną frajdę. Zabawka charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz atrakcyjnym wyglądem, dzięki czemu, przykuwa uwagę dziecka i zachęca do dalszej zabawy. Staranne wykonanie zestawów Playmobil sprawia, że doskonale sprawdzają się one także podczas zabawy na świeżym powietrzu oraz w gronie rówieśników. Rodzice mogą być również spokojni o bezpieczeństwo tych zestawów.

Jakie możliwości oferuje dziecku Playmobil Przygoda w domku na drzewie?

Z pomocą zabawki Playmobil Przygoda w domku na drzewie, dziecko może wcielić się w rolę odkrywcy, który z pomocą swojej bazy na drzewie obserwuje dzikie zwierzęta i poznaje ich zwyczaje. Świat stworzony z klocków można stopniowo powiększać, wprowadzają nowe figurki zwierząt, pojazdy do podróżowania po bezdrożach, a także inne elementy ukazujące świat dzikiej natury. Zabawa z dużymi zestawami Playmobil jest niezwykle rozwijająca: angażuje wyobraźnię dziecka, rozwija kreatywne myślenie, a także pozwala w bezpiecznych warunkach poszerzać wiedzę na temat dzikiej natury.

Wybierz odpowiednie zabawki Playmobil w naszym sklepie online

W bogatym asortymencie naszego sklepu online bez trudu znajdziesz zabawkę dostosowaną do indywidualnych zainteresowań dziecka. Playmobil Przygoda w domku na drzewie to jeden z najbardziej rozbudowanych zestawów, w skład którego wchodzi kilkaset różnych elementów. Ponadto, świat ten można stopniowo urozmaicać poprzez inne zestawy obecne w kolekcji Playmobil Wild Life. Zabawki z tej serii są adresowane do chłopców i dziewczynek w wieku powyżej 4. roku życia.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl