Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil Ratownictwo Górskie – zestaw dedykowanych młodym ratownikom

Dzieci z dużym podziwem obserwują dorosłych zajmujących się ratowaniem ludzkiego życia. Dlatego zabawki bardzo często wykorzystują motyw służb takich jak: ratownictwo, straż pożarna czy policja. Z pomocą zestawu Playmobil Ratownictwo Górskie, dziecko będzie mogło wcielić się w rolę odważnego ratownika wysokogórskiego, który ratuje ludzi spod lawiny, a także pomaga im zejść z wysokich i niebezpiecznych gór. Sprawdź, co dokładnie oferuje dziecku ten zestaw Playmobil.

 

PLAYMOBIL Ratownictwo górskie

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Z czego składa się zestaw Playmobil Ratownictwo Górskie?

W skład zestawu Playmobil Ratownictwo Górskie wchodzi samochód terenowy, dwie figurki ratowników, a także figurka psa wspierającego poszukiwania zaginionych osób. Ponadto, do dyspozycji dzieci pozostają akcesoria, w które mogą być wyposażone figurki. Mamy zatem apteczkę, linę do wspinaczki, a także czekan niezbędny przy wchodzeniu na wysokie góry. Zestaw wchodzi w skład rozbudowanej kolekcji Action, w której tematem przewodnim są służby niosące pomóc ludziom znajdującym się w niebezpieczeństwie. W związku z tym, Playmobil Ratownictwo Górskie może być częścią większego zestawu skupionego na środowisku naturalnym.

Jakie zalety posiada zestaw Playmobil Ratownictwo Górskie?

Zabawki są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu dzielnie znoszą aktywne zabawy, w tym również rozrywki na świeżym powietrzu. Zestawy Playmobil odznaczają się także atrakcyjnym wyglądem, dzięki czemu, przykuwają uwagę dziecka i zachęcają do dłuższej zabawy. Plusem jest również bogaty wybór akcesoriów, które zwiększają realizm zabawy. Charakterystyczną cechą zestawów tematycznych Playmobil są oczywiście figurki z chwytnymi dłońmi, w których można umieścić różne akcesoria: krótkofalówkę, smycz, czekan czy linę wspinaczkową.

Dlaczego warto wybrać zestawy Playmobil z serii Action?

Z pomocą zestawu Playmobil Ratownictwo Górskie dziecko może wcielić się w rolę odpowiedzialnego ratownika górskiego, który poszukuje zaginionych w górach osób. Zestawy tematyczne Playmobil są cenione ze względu na walory edukacyjne. Można je bowiem wykorzystać, aby przekazać dziecku wartościową wiedzę podczas wciągającej zabawy. Jednocześnie, wcielanie się w role oraz odtwarzanie różnych sytuacji rozwija wyobraźnię oraz angażuje kreatywne myślenie. W serii Action znajdziemy wiele innych zestawów poświęconych służbom dbającym o nasze bezpieczeństwo.

Zamów zestaw Playmobil Ratownictwo Górskie w sklepie online

Zestaw Playmobil Ratownictwo Górskie znajdziesz w naszym sklepie online. Nasz asortyment oddaje do Twojej dyspozycji bogaty wybór różnorodnych zestawów Playmobil podzielonych na różne serie oraz tematyki. Większość zabawek od niemieckiego producenta zostało zaprojektowanych z myślą o dzieciach w wieku 4-10 lat. Duża różnorodność w świecie zabawek Playmobil sprawia, że rodzice bez trudu wybiorą zestaw dostosowany do indywidualnych zainteresowań swojego dziecka. Playmobil Ratownictwo Górskie pomoże dziecku rozwijać wiedzę związaną ze wspinaczką i górskimi wyprawami.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl