Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil Rescue – służby ratunkowe w zabawkowym świecie Playmobil

Zestawy Playmobil Rescue wchodzą w skład bogatej kolekcji City Action. Tematyką przewodnią tej kolekcji są służby mundurowe, które każdego dnia dbają o porządek oraz bezpieczeństwo mieszkańców miasta. Małe dzieci z dużym zainteresowaniem przyglądają się pracy strażaków, policjantów czy ratowników medycznych. W związku z tym, rozbudowane zestawy Playmobil Rescue cieszą się bardzo dużą popularnością wśród dzieci, które chciałyby w przyszłości wykonywać tak odpowiedzialny zawód.

PLAYMOBIL Rescue

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zestawy wchodzą w skład kolekcji Playmobil Rescue?

Motywem przewodnim kolekcji Playmobil Rescue są służby ratunkowe, niosące pomoc potrzebującym w różnych warunkach. Mamy zatem wodny oddział ratunkowy, ambulans z ratownikami medycznymi, helikopter, a także oddział ratowników górskich. Pokrewne tematyki City Action oferują do dyspozycji dzieci także zestawy powiązane ze strażą pożarną oraz policją. W skład takich zestawów wchodzą nie tylko pojazdy oraz figurki, ale również duże budynki stanowiące bazę dla odważnych ratowników. Duża różnorodność sprawia, że rodzice mogą bez trudu wybrać zestaw dostosowany do indywidualnych zainteresowań dziecka w wieku od 4 do 10 lat.

Czym charakteryzują się zabawki Playmobil Rescue?

Niemiecka firma cieszy się dużym zaufaniem ze strony rodziców, a wszystko za sprawą starannego wykonania zabawek. Figurki oraz akcesoria Playmobil odznaczają się wysoką trwałością i dzielnie zniosą najbardziej aktywne oraz intensywne zabawy. Zestawy wchodzące w skład kolekcji Playmobil Rescue świetnie sprawdzą się także przy zabawie na świeżym powietrzu. Rodzice mają również pewność, że wybrane zestawy zagwarantują całkowicie bezpieczną zabawę. Ze względu na specyfikę zabawy, tematyczne zestawy są cenione za walory edukacyjne oraz dydaktyczne.

Jakie możliwości oferuje dziecku zabawa z zestawami Playmobil?

Duże zestawy tematyczne Playmobil pozwolą dziecku wcielać się w różne role oraz opowiadać własne historie. W przypadku zabawek Playmobil Rescue, dziecku może wcielić się w rolę odważnych ratowników medycznych, wodnych oraz górskich. Rodzice mogą natomiast w formie zabawy przekazać dziecku wartościową wiedzę na tematy tych zawodów. Zabawa z dużymi zestawami Playmobil korzystnie wpływa na wyobraźnię oraz wspiera kreatywne myślenie. To przyczyna, dla której na zakup zabawek Playmobil decydują się także przedszkola oraz świetlice.

Wybierz interesujące zestawy Playmobil Rescue w naszym sklepie online

Wybierając zestaw klocków dla dziecka, w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na sygnaturę wieku przypisaną do interesującego nas produktu. W przypadku zestawów Playmobil Rescue sprawa jest prosta, ponieważ wszystkie zabawki zostały zaprojektowane z myślą o dzieciach w wieku 4-10 lat. W naszym sklepie online znajdziesz bogaty wybór tematycznych zabawek Playmobil Rescue, w których główną rolę odgrywają figurki dzielnych ratowników medycznych. Zaletą zakupów online jest znacznie szerszy wybór, przystępne ceny, a także szybka i wygodna dostawa zakupionego produktu.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl