Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil rozbudowa domu – zestawy akcesoriów i dodatków do luksusowego domu

W kolekcji Playmobil City Life znajdziemy zestawy oddające do dyspozycji dziecka domy z figurkami oraz bogatym zestawem akcesoriów. Najbardziej rozbudowane zestawy można jednak stopniowo rozszerzyć poprzez wybór dodatków. Taką możliwość daje kolekcja Playmobil rozbudowa domu, w której znajdziemy zestawy nowych akcesoriów, takich jak meble oraz dekoracje. Dzięki temu, dziecko może stopniowo wyposażyć swój dom, co poszerzy frajdę z zabawkami Playmobil.

PLAYMOBIL Rozbudwa domu

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zabawki znajdziemy w kolekcji Playmobil rozbudowa domu?

To obszerna kolekcja dodatków oraz akcesoriów, z pomocą których można stopniowo rozbudować dom, będący głównym elementem zestawów Playmobil City Life. Takie zestawy często posiadają kilkaset elementów, ale jak wiadomo, nowych akcesoriów nigdy za wiele. O tym, jakie możliwości oferuje kolekcja Playmobil rozbudowa domu, najlepiej możemy zaprezentować w formie praktycznego przykładu. Zestaw Luksusowa Willa może być wzbogacony o sześć nowych zestawów: taras z basenem, wyposażenie kuchni i salonu, bungalow dla gości, a także zestaw oświetlenia. W ten sposób można zaoferować dziecku dodatkową frajdę i większą swobodę w trakcie zabawy.

Czym charakteryzują się dodatki dostępne w kolekcji Playmobil City Life?

Zabawki sygnowane marką Playmobil odznaczają się wysoką jakością wykonania. Nie inaczej jest w przypadku licznych akcesoriów, które można pozyskać za sprawą produktów Playmobil rozbudowa domu. Głównym atutem jest przede wszystkim różnorodność, która sprawia, że zabawka staje się dla dziecka bardziej interesująca. Ponadto, rozbudowa domu umożliwia wprowadzenie interaktywnych akcesoriów, czego najlepszym przykładem jest zestaw oświetlenia do luksusowej willi. Rozbudowane zestawy umożliwią zabawę w szerszym gronie rówieśników.

Jakie możliwości oferują dziecku nowe dodatki Playmobil rozbudowa domu?

Zestawy wchodzące w skład kolekcji Playmobil City Life pozwalają dziecku zbudować własne miasto, w którym będzie można opowiadać historie oraz wcielać się w różne role. Taka zabawa pobudza wyobraźnię oraz kreatywne myślenie. Bogaty zestaw akcesoriów i dodatków poszerza swobodę zestawy, umożliwiając kompletne wykończenie i udekorowanie domu, wedle inwencji twórczej dziecka. Z perspektywy rodziców jest to natomiast niedrogi sposób, na urozmaicenie zabawy z zakupionym już zestawem Playmobil.

Jak wybrać dodatki Playmobil pasujące do konkretnego zestawu?

Informacji na temat kompatybilnych dodatków oraz akcesoriów należy szukać na pudełku oraz w Internecie. Duże zestawy z budynkiem domu często mogą być wyposażone o nowe akcesoria, w formie mebli i dekoracji potrzebnych do pełnego wyposażenia wszystkich pokojów. Doskonałym przykładem jest Playmobil Nowoczesna Willa. W ofercie naszego sklepu online bez trudu znajdziesz akcesoria zaprojektowane z myślą o stopniowym rozwoju głównego zestawu tematycznego. Wszechstronny wybór oraz przystępne ceny to główne atuty zakupu zabawek Playmobil w sklepie online.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl