Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil SWAT – jednostki specjalne  na straży porządku w świecie z klocków

Zestawy poświęcone jednostkom specjalnym SWAT wchodzą w skład kolekcji City Action. Znajdziemy tu służby wykonujące szereg odpowiedzialnych zadań w mieście: policję, straż pożarną, ratowników medycznych, a także doskonale wyszkolonych funkcjonariuszy wchodzących w skład elitarnej jednostki SWAT. Służba takich jednostek cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci, zwłaszcza chłopców. W związku z tym, Playmobil SWAT to zestawy, który zaoferują dziecku mnóstwo frajdy.

PLAYMOBIL SWAT

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zestawy wchodzą w skład kolekcji Playmobil SWAT?

W skład tej serii wchodzi kilka zestawów poświęconych elitarnym jednostkom specjalnym. Mamy zatem przenośną centralę SWAT, wóz bojowy, łódź do zadań specjalnych, helikopter, a także zestaw z czterema figurkami wcielającymi się w rolę funkcjonariuszy. Duża różnorodność sprawia, że świat zbudowany z klocków można stopniowo poszerzać o nowe akcesoria i figurki, oferując dziecku większe możliwości podczas zabawy. Warto także przypomnieć, że zestawy tematyczne SWAT w chodzą w skład większej kolekcji City Action, w której znajdziemy inne służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo mieszkańców: policję, straż pożarną oraz ratowników medycznych.

Czym charakteryzują się zabawki Playmobil SWAT?

Zabawki niemieckiej firmy Playmobil w krótkim czasie zyskały dużą popularnością na całym świecie. Wszystko za sprawą starannego wykonania figurek, które cechują się dużą trwałością, ale również atrakcyjnym wyglądem, który angażuje uwagę dziecka. Zestawy Playmobil SWAT doskonale sprawdzą się nie tylko podczas zabawy w domu, ale również na świeżym powietrzu. Kolejną zaletą jest wysoki poziom bezpieczeństwa. Zabawki niemieckiej firmy Playmobil są najczęściej skierowane do dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Różnorodność zestawów umożliwia wybór zabawki dostosowanej do indywidualnych zainteresowań każdego dziecka.

Jakie możliwości oferują dziecku zabawki Playmobil?

W świecie zbudowanym z klocków, dzieci mogą odtwarzać różne sceny, a także wcielać się w role. Taka forma zabawy świetnie rozwija wyobraźnię oraz kreatywne myślenie. To sprawia, że zabawki marki Playmobil są cenione ze względu na swoje walory dydaktyczne. Duże zestawy tematyczne świetnie sprawdzą się podczas zabawy z większym gronie rówieśników. Jak już mówiliśmy, wysoka jakość wykonania pozwala na bezpieczną zabawę na świeżym powietrzu. Przy rozbudowanych zestawach Playmobil SWAT, mnóstwo frajdy mają również rodzice.

Wybierz zestawy Playmobil SWAT w naszym sklepie online

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne zabawki tematyczne firmy Playmobil. Wśród nich nie mogło zabraknąć popularnej kolekcji SWAT, która cieszy się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród chłopców. Kompletując kolejne zestawy można stworzyć wielkie centrum dowodzenia, z helikopterem, wozem bojowym oraz łodzią do operacji nawodnych. Zestawy Playmobil SWAT okażą się dobrym wyborem dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl