Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

PLAYMOBIL Sand – seria zestawów do zabawy w piaskownicy

Kolekcja zabawek PLAYMOBIL Sand powstała z myślą o małych dzieciach, które dużo czasu spędzają na zabawie w piaskownicy. To świetny pomysł na urozmaicenie zabawy oraz wprowadzenie elementów, które pozwolą na dużo efektywniejsze budowanie różnorodnych konstrukcji wykonanych z piasku. Zestawy PLAYMOBIL Sand okażą się także świetnym rozwiązaniem na plażę, gwarantując dziecku wielogodzinną zabawę, a rodzicom zapewniając więcej czasu na spokojny wypoczynek.

PLAYMOBIL Sand

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zabawki znajdziemy w kolekcji PLAYMOBIL Sand?

W skład kolekcji PLAYMOBIL Sand wchodzą modele pojazdów budowlanych, które mogą przewozić piasek, a także wodę. Dostępne zestawy oferują nam takie pojazdy, jak: wywrotka, koparka, cysterna, a także pojazd do wykonywania odwiertów. Z pomocą tych pojazdów, zabawka w piaskownicy zagwarantuje dziecku znacznie większą frajdę i pozwoli wcielać się w różne role i odgrywać scenki. W bogatej kolekcji zabawek Playmobil znajdziemy także figurki, które mogą zaludnić świat stworzony z piasku przez dziecko. Od wielu lat, matka ta cieszy się dużym zaufaniem ze strony rodziców.

Czym charakteryzuje się kolekcja zabawek PLAYMOBIL Sand?

Grabki, łopatka i wiaderko to nieodzowny zestaw do piaskownicy. Podstawowe narzędzia szybko się jednak nudzą i nie zapewniają tak wciągającej zabawy, co pojazdy budowlane do kopania i przewożenia piasku. Kolekcja spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony rodziców, pragnących zapewnić swoim dzieciom udaną zabawę na świeżym powietrzu. Zestawy PLAYMOBIL Sand odznaczają się wysoką jakością wykonania. Pojazdy zostały wykonane z bardzo wytrzymałego materiału, dzięki czemu, dzielnie zniosą trudy prac w terenie i doskonale posłużą dziecku na przestrzeni wielu lat. Dzięki temu, zabawki PLAYMOBIL mogą przechodzić w kolejne ręce mniejszych dzieci.

Funkcjonalne zabawki do piaskownicy od firmy PLAYMOBIL

Zabawki pełniące konkretne funkcję zapewniają dodatkowe walory dydaktyczne. Dziecko rozwija podstawowe zdolności manualne, a także poznaje zastosowanie popularnych pojazdów budowlanych. Najbardziej wciągające są zabawy, w których dziecko może wcielić się w rolę i odgrywać różne sceny. Stawianie imponujących konstrukcji z piasku na pewno stanie się dużo bardziej wciągające, gdy do dyspozycji będzie bogata flota pojazdów PLAYMOBIL Sand. Zabawki z tej serii sprzyjają wielogodzinnym zabawom w szerszym gronie.

Jak wybrać odpowiedni zestaw PLAYMOBIL Sand?

Zabawki PLAYMOBIL Sand zostały stworzony z myślą o dzieciach powyżej 2 roku życia. Nie posiadają małych elementów, dzięki czemu, nie zachodzi ryzyko połknięcia i udławienia małymi klockami. Pojazdy PLAYMOBIL Sand to funkcjonalne zabawki, które można wykorzystać w piaskownicy, a także na plaży. Pozwalają kopać i przewozić piasek, a także transportować wodę. To bezpieczne zabawki, dzięki czemu, nie zachodzi konieczność stałego nadzoru ze strony rodzica. Pojazdy PLAYMOBIL Sand zapewnią korzyści także rodzicom, którzy będą mogli poświęcić więcej czasu na odpoczynek.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl