Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

PLAYMOBIL SpecialPLUS – różnorodne dodatki do dużych zestawów

Kolorowy świat tworzony z zestawów PLAYMOBIL to miejsce, w którym dziecko może odgrywać różne sceny. To bardzo rozwijająca zabawa, która pozwala pobudzać wyobraźnię i wzmacniać kreatywne myślenie. Seria PLAYMOBIL SpecialPLUS została stworzona z myślą o poszerzaniu świata zbudowanego z różnorodnych zestawów. Zestawy wprowadzają urozmaicenia w postaci nowych figurek oraz akcesoriów potrzebnych do rozbudowania świata z konstrukcji PLAYMOBIL.

PLAYMOBIL SpecialPLUS

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zabawki znajdziemy w kolekcji PLAYMOBIL Special Plus?

Kolorowe zestawy PLAYMOBIL tworzą miejsce, w którym dziecko może odgrywać różne sceny oraz opowiadać własne historie. Znajdziemy tu budynki, pojazdy, a także systemowe figurki, które mogą zostać wyposażone w dodatkowe narzędzia oraz akcesoria. PLAYMOBIL SpecialPLUS to zestawy, które pozwalają poszerzyć i urozmaicić świat zbudowany z dostępnych zestawów PLAYMOBIL. Wymagania dziecka względem zabawki często są coraz większe, a żeby sprostać oczekiwaniom młodego konstruktora, można sięgnąć po dodatkowe akcesoria oraz figurki tematyczne. A zatem, PLAYMOBIL Special Plus to zestawy, w skład których wchodzą ludziki wraz z wyposażeniem.

Czym charakteryzują się słynne figurki PLAYMOBIL SpecialPLUS?

Każda wiodąca seria PLAYMOBIL posiada dodatki dostępne w serii Special Plus. Znajdziemy tu figurki piratów, piłkarzy, czarodziejów, policjantów, strażaków i wielu innych postaci. Dostępne są również figurki zwierząt, które na pewno urozmaicą świat zbudowany przez dziecko. Jak przystało na produkt niemieckiej firmy PLAYMOBIL, odznacza się on wysoką jakością wykonania oraz dużą dbałością o detale. Dzięki temu, figurki odznaczają się ciekawym wyglądem i cieszą się sporym zainteresowaniem także wśród kolekcjonerów.

Jakie możliwości oferują nam zestawy figurek PLAYMOBIL SpecialPLUS?

Zabawki PLAYMOBIL pozwalają dziecku stworzyć scenę do odgrywania scen oraz opowiadania różnych historii. Może to być miasto, pole kempingowe, szpital, a także lokacje fantastyczne. Z pomocą systemowych figurek, opowiadanie nowych historii staje się dużo prostsze i umożliwia wielogodzinną rozrywkę pobudzającą wyobraźnię. Im więcej postaci oraz akcesoriów, tym większe możliwości dziecka podczas zabawy. Z pomocą kolekcji PLAYMOBIL Special Plus możesz pozyskać dodatkowe ludziki, narzędzia, dekoracje oraz inne elementy urozmaicające stworzony świat.

Jak wybrać zestawy PLAYMOBIL na prezent dla dziecka?

Zabawki PLAYMOBIL są adresowane do dzieci w wieku 4-10 lat, ale często zapewniają frajdę także starszym dzieciom. Zabawa z dostępnymi zestawami staje się ciekawsza, gdy dziecko dysponuje dodatkowymi figurkami oraz akcesoriami. Można je pozyskać z pomocą zestawów PLAYMOBIL SpecialPLUS. Dużą zaletą jest różnorodność, dzięki czemu, możemy bez trudu wybrać zabawkę pod kątem indywidualnych zainteresowań dziecka. Ze względu na ciekawy wygląd, figurki PLAYMOBIL są cenione również przez osoby z duszą kolekcjonera.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl