Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

PLAYMOBIL Sport&Action Add Ons

Zabawki PLAYMOBIL pozwalają dzieciom na tworzenie mini świata, odgrywanie scenek oraz wcielanie się w różne role. Charakterystyczne ludziki to jedna z najbardziej rozpoznawalnych zabawek na świecie. Kolekcja Sport&Action oferuje dzieciom możliwość wcielenia się w rolę zawodowych piłkarzy i odegranie meczu piłki nożnej. W kolekcji PLAYMOBIL Sport&Action Add Ons dostępne są nowe figurki oraz akcesoria, które pozwolą urozmaicić stworzony świat.

 

PLAYMOBIL Sport & Action Add Ons

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zabawki znajdziemy w kolekcji PLAYMOBIL Sport&Action Add Ons?

Tematyka sportowa to ważny obszar w zabawkach produkowanych przez niemiecką firmą PLAYMOBIL. Jednym z najciekawszych zastawów jest PLAYMOBIL Piłka Nożna, z pomocą którego, dzieci mogą rozgrywać własne mecze piłki nożnej w dowolnym miejscu i czasie. W skład tego zestawu wchodzą dwie figurki zawodowych piłkarzy oraz niezbędne akcesoria potrzebne do gry. Kolekcja PLAYMOBIL Sport&Action Add Ons pozwala nam wzbogacić główny zestaw, dobierając nowe figurki oraz akcesoria. Dostępny jest zespół sędziów, sanitariusze, a także zespół telewizyjny. Dzięki temu, mecze będą jeszcze bardziej realistyczne i emocjonujące.

Czym charakteryzują się zabawki PLAYMOBIL Sport&Action Add Ons?

Charakterystyczne figurki PLAYMOBIL cieszą się ogromną popularnością wśród dzieci. Z ich pomocą, dzieci mogą odgrywać różne sceny oraz wcielać się w różnorodne role, w tym również w zawodowych piłkarzy podczas meczu. Im większy wybór figurek, tym bogatszy świat stworzony przez dziecko i szersze możliwości zabawy. Dodatkowe figurki dostępne w kolekcji PLAYMOBIL Sport&Action Add Ons odznaczają się szczegółowością i starannym wykonaniem. W zestawach dostępne są również liczne akcesoria, kompatybilne z charakterystycznymi ludzikami PLAYMOBIL.

Jakie korzyści oferują nowe figurki w mini świecie PLAYMOBIL?

Zestawy PLAYMOBIL cieszą się ogromną popularnością wśród rodziców, pragnących pozyskać dla swojego dziecka rozwijającą zabawkę. Odgrywanie scen oraz wcielanie się w rolę pobudza wyobraźnię oraz wzmacnia kreatywne myślenie. Dodatkowe figurki dostępne w zestawach PLAYMOBIL Sport&Action Add Ons urozmaicają zabawę i oferują nowe możliwości. Jednocześnie, sprawiają, że rozgrywany mecz nabiera rumieńców. Każda tematyka przewodnia PLAYMOBIL posiada przypisaną serie dodatków. To dobry sposób, aby bez kosztownych wydatków urozmaić rozrywkę z posiadanymi już zestawami PLAYMOBIL.

Nowe figurki w kolekcji PLAYMOBIL Sport&Action Add Ons

Kolekcja Playmobil PLUS w produkcie Sport&Action Add Ons oddaje do naszej dyspozycji trzy dodatkowe zestawy figurek: Zespół Sędziów, Sanitariusze z piłkarzem oraz Ekipę Telewizyjną. Oczywiście można również pozyskać figurki dodatkowych piłkarzy. Piłkarska tematyka PLAYMOBIL cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród chłopców, którzy wykorzystają każdą wolną chwilę, aby rozegrać emocjonujący mecz piłki nożnej. Z pomocą dodatkowych figurek oraz akcesoriów można sprawić, że kolejne mecze będą jeszcze bardziej emocjonujące.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl