Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil Stadnina koni – bogaty zestaw figurek dla dziecka

Playmobil Stadnina koni to jeden z największych zestawów wchodzących w skład kolekcji Country, która skupia się na codzienności życia i pracy na wsi. Ten zestaw pozwoli dziecku wcielić się w rolę nadzorcy stadniny koni. To świetny sposób, aby pokazać, jak odpowiedzialna jest opieka nad zwierzętami. Co więcej, zaletą jest możliwość dowolnego poszerzenia zestawu Playmobil Stadnina Koni o mniejsze zestawy oraz figurki wchodzące w skład serii tematycznej Country.

PLAYMOBIL Stadnina Koni

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie elementy znajdziemy w zestawie Playmobil Stadnina Koni?

Zestaw Playmobil Stadnina Koni jest skierowany do wszystkich dzieci kochających zwierzęta. W zestawie znajduje się stadnina z boksami, figurki koni, a także figurki opiekunów odpowiedzialnych za to, aby koniom żyło się w tym miejscu jak najlepiej. Mamy także figurkę jeźdźca, który może dosiąść konia i udać się na przejażdżkę. W pudełku znajdują się także różnorodne akcesoria, których nie mogłoby zabraknąć w stadninie troszczącej się o swoje konie. W sumie, cały zestaw jest złożony z ponad 480 elementów, co sprawia, że Playmobil Stadnina Koni to jeden z największych zestawów wchodzących w skład kolekcji Country.

Czym charakteryzuje się zestaw Playmobil Stadnina Koni?

Bogaty zestaw Playmobil Stadnina Koni pozwala stworzyć mini-świat, w którym dziecko będzie mogło zaopiekować się mądrymi zwierzętami, jakimi niewątpliwie są konie. Zabawka odznacza się dużą szczegółowością, aby zaoferować dziecku jak najwięcej możliwości. Na uwagę zasługuje także wysoka jakość wykonania zabawek Playmobil. Z powodzeniem mogą one być wykorzystywane także na świeżym powietrzu. Duże zestawy świetnie sprawdzą się jako zabawka dla rodzeństwa. Wiele figurek sprawia, że dzieci mogą odgrywać w zbudowanej stadninie inne role.

Jakie korzyści oferują rozbudowane zestawy figurek Playmobil?

Zabawki Playmobil pozwalają dzieciom wcielać się w różne role oraz odgrywać sceny. W przypadku stadniny koni, dzieci mogą wcielić się w rolę zarządcy, który dba o prawidłowe funkcjonowanie obiektu, stajennego, odpowiedzialnego za dobrobyt koni, a także dżokeja, który je tresuje oraz zapewnia im należytą ilość ruchu. Co więcej, kolekcja Country obejmuje kilka pokrewnych zestawów, np. stadninę dla kucyków, a także duży plac z przeszkodami. Dzięki temu, mini świat zbudowany z kolorowych elementów Playmobil można stopniowo poszerzyć o dodatkowe atrakcje.

Dlaczego warto wybrać zestaw Playmobil Stadnina Koni?

Rozbudowany zestaw Playmobil Stadnina Koni na pewno sprawi dziecku wiele radości. Z pomocą tego zestawu można stworzyć dobrze prosperującą stadninę dbającą o doskonale samopoczucie koni. Zabawki niemieckiej firmy są odpowiednie dla wszystkich dzieci powyżej 4. roku życia. Jak już mówiliśmy, kolekcja Country obejmuje kilka innych zestawów powiązanych z tematyką koni, np. wybieg lub stadnina dla kucyków. Dzięki temu, kolorowy świat Playmobil może zostać wzbogacony, co zapewni dziecku jeszcze lepszą zabawę.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl