Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil Straż Pożarna – ekscytujące zestawy ze strażakami w rolach głównych

Strażak to jeden z zawodów najczęściej wymienianych przez dzieci zapytane o to, co chciałyby robić gdy urosną. Własny mundur, imponujące pojazdy, oraz trudne zajęcia związane z ratowaniem ludzi oraz gaszeniem pożarów Wielu chłopców marzy o tym, aby kiedyś zmierzyć się z tym trudnym zadaniem. Playmobil Straż Pożarna to rozbudowana kolekcja, która pozwoli Twojemu dziecku sprawdzić, na czym konkretnie polegają zadania strażaków.

PLAYMOBIL Straż Pożarna

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zestawy znajdziemy w bogatej kolekcji Playmobil Straż Pożarna?

Największym plusem kolekcji Playmobil Straż Pożarna jest różnorodność. Znajdziemy tu zarówno strażacki wóz ratunkowy, łódź, helikopter, a także remizę strażacką. Wszystkie zestawy zawierają oczywiście figurki nieustraszonych strażaków, którzy zajmą się gaszeniem pożaru, ratowaniem ludzi z wypadków, a także innymi, trudnymi zadaniami. Niektóre z pojazdów, np. wóz i łódź są wyposażone w silnik, co dodatkowo zwiększa realizm zabawy. Łódź posiada także pompę wodną i węża, z pomocą którego można gasić pożar. Playmobil Straż Pożarna to kompletny zbiór zabawek, ukazujących odpowiedzialną rolę straży pożarnej w codziennym życiu.

Czym odznaczają się zabawki Playmobil Straż Pożarna?

Jedną z kluczowych zalet jest wysoki realizm. Pojazdy i figurki są bogate w detale, a ponadto, mogą być wyposażone w szereg akcesoriów dostępnych w zestawach. To sprawia, że zabawa staje się dużo ciekawsza i oferuje dziecku więcej możliwości. Niemiecka firma słynie również z wysokiej jakości wykonania. Zestawy są stworzone z wytrzymałego tworzywa o atrakcyjnej kolorystyce. Takie zabawki świetnie sprawdzą się także podczas wolnego czasu spędzanego na wolnym powietrzu. Istotną zaletą jest również bezpieczeństwo oferowane przez zabawki Playmobil Straż Pożarna.

Jakie zalety posiadają zestawy o tematyce strażackiej?

Rozbudowane zestawy Playmobil Straż Pożarna pozwalają dziecku wcielić się w odpowiedzialną rolę strażaka. Podczas wspólnej zabawy z dzieckiem można pokazać działanie poszczególnych pojazdów i urządzeń, a także opowiedzieć, na czym konkretnie polega praca strażaka. Rozrywka z zestawami Playmobil rozwija wyobraźnię oraz zaspokaja głód wiedzy na temat otaczającego świata. Dzięki temu, zabawki niemieckiej firmy są od wielu lat cenione za walory edukacyjne i dydaktyczne. Mini świat o tematyce strażackiej może być stopniowo poszerzany o nowe zabawki.

Dlaczego warto wybrać zestawy Playmobil Straż Pożarna?

To wspaniały prezent dla wszystkich dzieci spragnionych wiedzy na temat otaczającego świata. Z pomocą zestawów Playmobil Straż Pożarna można pokazać dziecku, jak trudny i odpowiedzialny jest zawód strażaka. Różnorodne akcesoria pozwolą zilustrować, że praca strażaka wbrew pozorom nie polega wyłącznie na gaszeniu pożarów. Duża różnorodność zestawów Playmobil sprawia, że rodzice bez trudu mogą wybrać zestaw pod kątem indywidualnych zainteresowań dziecka. Zabawki produkowane przez niemiecką firmę są odpowiednie dla dzieci powyżej 4. roku życia.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl