Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil Straż przybrzeżna – zestaw z bazą i pływającą łodzią

Zestaw Playmobil Straż przybrzeżna wchodzi w skład kolekcji Action, w której główną tematyką są służby dbające o nasze bezpieczeństwo. To świetna propozycja dla dzieci, które z podziwem obserwują pracę policjantów, strażaków oraz ratowników. Zestaw możemy zaliczyć do zabawek wodnych, biorąc pod uwagę, że ponton ratowników swobodnie pływa po wodzie. Co więcej, ponton może zostać wystrzelony z bazy na wodę, co dodatkowo zwiększa frajdę podczas zabawy.

PLAYMOBIL Straż przybrzeżna

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie elementy znajdują się w zestawie Playmobil Straż przybrzeżna?

Podstawowym elementem tego zestawu jest duża baza z latarnią morską oraz dokiem na ponton. Baza jest wyposażona w wyciągarkę, która pozwala umieścić ponton ponownie w doku. W zestawie nie mogło oczywiście zabraknąć figurek, które wcielają się w rolę dzielnych ratowników wodnych. Do dyspozycji dzieci pozostaje pięć figurek. Zestaw Playmobil Straż przybrzeżna nie mógłby się obejść bez dużej łodzi, która unosi się na wodzie, dzięki czemu, zabawka świetnie sprawdzi się także w kąpieli oraz podczas zabaw na świeżym powietrzu. W pudełku znajdziemy również szeroką gamę akcesoriów, w które można wyposażyć figurki.

Czym charakteryzuje się zabawka Playmobil Straż przybrzeżna?

Zabawki marki Playmobil odznaczają się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu, oferują doskonałą zabawę w kąpieli, a także na świeżym powietrzu. Nawet najbardziej aktywne zabawy nie skończą się uszkodzeniem trwałych figurek. Charakterystyczne ludziki Playmobil można wyposażyć w różne akcesoria. W przypadku tego zestawu jest to np. koło ratunkowe lub krótkofalówka. W ten sposób, dzieci mogą odtwarzać różne sytuacje, takie jak szybka akcja ratunkowa na wodzie. Sięgając po zestaw Playmobil Straż przybrzeżna, rodzice mogą także oczekiwać w pełni bezpiecznej zabawki.

Dlaczego warto sięgnąć po tematyczne zabawki Playmobil?

Duże zestawy Playmobil pozwalają stworzyć kolorowy mini świat, w którym dziecko będzie mogło odtwarzać sytuacje oraz wcielać się różne role. Taka zabawa pobudza wyobraźnię oraz rozwija kreatywne myślenie. Z tego względu, zabawka Playmobil Straż przybrzeżna jest ceniona za swoje walory edukacyjne. To świetna okazja, aby pokazać dziecku jak trudna i odpowiedzialna jest praca ratowników wodnych, którzy bez ustanku muszą kontrolować sytuacje na dużych akwenach. Świat Playmobil można z czasem wzbogacać o nowe zestawy oraz akcesoria.

Dla jakich dzieci zestaw Playmobil będzie dobrym prezentem?

Zestaw Playmobil Straż przybrzeżna będzie odpowiedni dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat. To świetna propozycja na prezent dla dziecka fascynującego się pracą policjantów, strażaków oraz ratowników. Zestaw został zaprojektowany w taki sposób, aby sprawdzać się także przy zabawie w wodzie. Łódka swobodnie pływa po powierzchni, a latarnia morska emituje mocne światło. Baza jest także wyposażona w rampę na łódź wraz z wyciągarką. To wpływa na większy realizm zabawy, dzięki czemu, Playmobil Straż przybrzeżna na pewno zapewni młodym ratownikom mnóstwo frajdy.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl