Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil Szkoła – rozbudowany zestaw dla pilnych uczniów

Małe dzieci bardzo często wyczekują momentu, w którym będą mogły pójść do szkoły, aby spędzać więcej czasu ze swoimi rówieśnikami. Dobrym przygotowaniem może być zestaw Playmobil Szkoła, z pomocą którego, dziecko będzie mogło wcielić się w rolę ucznia, aby uczęszczać na lekcje, a także bawić się z kolegami i koleżankami. Zestaw ten jest częścią dużej kolekcji City Life, w której motywem przewodnim są budynki obecne w każdym dużym mieście.

PLAYMOBIL Szkoła

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie elementy zawiera zestaw Playmobil Szkoła?

Postawą zestawu jest oczywiście duża szkoła, w formie makiety z salami lekcyjnymi. To właśnie tu odgrywają się najważniejsze historie opowiadane przez dziecko z pomocą figurek. W skład zestawu wchodzi także dziewięć figurek: trzech nauczycieli oraz sześcioro uczniów. Ponadto, do dyspozycji dzieci pozostaje ogromny wybór akcesoriów: mebli szkolnych, pomocy dydaktycznych, ozdób, a także licznych akcesoriów, w które mogą być wyposażone figurki. Bogaty wybór elementów to największa zaleta tematycznego zestawu Playmobil Szkoła, wchodzącego w skład kolekcji City Life.

Czym odznacza się zabawka Playmobil Szkoła?

Zabawki niemieckiej firmy Playmobil odznaczają się starannym wykonaniem, wpływającym na trwałość elementów oraz ich atrakcyjny wygląd, który angażuje uwagę dziecka i zachęca do dalszej zabawy. Plusem są także liczne elementy elektroniczne. W przypadku Playmobil Szkoła mamy tu duży zegar, który odmierza kolejne godziny lekcyjne. Po upływie określonego czasu rozbrzmiewa dzwonek na przerwę. Zestaw świetnie ukazuje codzienne życie szkoły i może być dobrym sposobem na oswojenie dziecka, które za niedługi okres czasu rozpocznie swoją edukację. Zdaniem rodziców, duży zestaw Playmobil Szkoła potrafi wciągnąć nawet na cały dzień!

Jakie możliwości oferuje dziecku zestaw Playmobil Szkoła?

Zaletą zabawki jest duża szczegółowość oraz wiele akcesoriów, które pozwalają na opowiadanie własnych historii, a także wcielanie się w różne role. Dzięki temu, zestaw Playmobil Szkoła rozwija wyobraźnię oraz pobudza kreatywne myślenie. W ten sposób możesz również pokazać swojemu dziecku, jak funkcjonuje szkoła, a także, jak należy się zachowywać w stosunku do rówieśników. Walory dydaktyczne to kolejny atut, za który zabawki Playmobil są bardzo cenione przez rodziców. Duży zestaw Playmobil Szkoła zaoferuje udaną rozrywkę w większym gronie rówieśników.

Wybierz odpowiednie zestawy Playmobil w naszym sklepie online

Popularne zabawki z serii Playmobil City Life możesz zakupić w naszym sklepie online. Zaletami tego rozwiązania jest znacznie szerszy wybór, a także przystępne ceny. Różnorodność zestawów sprawia, że bez trudu wybierzesz zabawkę dostosowaną do zainteresowań swojego dziecka. Przed zakupem warto sprawdzić sygnaturę wieku przypisaną do wybranego zestawu. Większość zabawek Playmobil jest adresowana do dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Z czasem, możesz urozmaicić dziecku zabawę poprzez wybór nowych zestawów tematycznych Playmobil.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl