Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil THW – służba drogowa w świecie zbudowanym z klocków

THW to ogromny zestaw zawierający kilka pojazdów oraz figurki fachowców zajmujących się pomocą drogową. Skrót THW pochodzi z języka niemieckiego (Technisches Hilfswerk). Jest to Federalna Agencja Pomocy Technicznej działająca na terenie Niemiec. Firma Playmobil wywodzi się z tego właśnie kraju i postanowiła wykorzystać działalność tej agencji do stworzenia ciekawego zestawu dla dzieci. To wspaniała propozycja zwłaszcza dla chłopców przejawiających zainteresowanie motoryzacją.

PLAYMOBIL THW

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Co zawiera w sobie zestaw Playmobil THW?

Wykwalifikowana agencja THW zajmuje się zapewnianiem pomocy technicznej w zakresie ochrony cywilnej, a także przy wyjątkowych, kryzysowych sytuacjach, Jej obowiązki znacznie wykraczają zatem poza samą pomoc drogową. W dużym zestawie Playmobil THW znajdują się trzy pojazdy: koparka, wywrotka z przyczepą, a także pojazd specjalny wykorzystywany do niesienia pomocy na drodze. W zestawie znajduje się pięć figurek fachowców zajmujących się swoimi obowiązkami. W ich dłoniach można umieścić liczne narzędzia, którym na co dzień posługuje się służba drogowa. Ponadto, znajdziemy tu pachołki, beczki, szlabany, znaki ostrzegawcze oraz inne akcesoria tematyczne.

Czym charakteryzuje się bogaty zestaw Playmobil THW?

Dzieci z dużym zainteresowaniem przyglądają czynnościom podejmowanym przez dorosłe osoby. Praca służby drogowej, która reaguje na kryzysowe sytuacje, jest zatem bardzo angażującym tematem. Zwłaszcza chłopcy uwielbiają bawić się koparkami, wywrotkami oraz pojazdami do zadań specjalnych. Niemiecka firma Playmobil w ten sposób złożyła swoisty hołd pracownikom Federalnej Agencji Pomocy Technicznej, którzy muszą podejmować działania w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Elementy dostępne w zestawie odznaczają się najwyższą jakością wykonania, natomiast atrakcyjny wygląd zabawki automatycznie angażuje uwagę dziecka.

Jakie możliwości oferuje dziecku zestaw Playmobil z pomocą drogową?

Z pomocą tego typu zestawów, dziecko może wcielić się w rolę fachowca, który stara się uporać z trudnymi sytuacjami na drodze oraz niesie pomóc potrzebującym kierowcom. Obowiązki służby THW są bardzo rozbudowane. Zajmują się one również dostarczaniem wody, żywności oraz opału do miejsc, które zostały odcięte od świata przez złą pogodę. Duże zestawy pozwalają dziecku odtwarzać różne sytuacje i opowiadać własne historie, co rozwija wyobraźnię, a także pobudza kreatywne myślenie. To główne atuty, które możemy przypisać zabawkom Playmobil.

Zamów zestaw Playmobil THW w naszym sklepie online

Rozbudowany zestaw Playmobil THW znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. Zestaw jest dedykowany dzieciom w wieku od 4 do 10 lat. W jego skład wchodzi kilkaset różnorodnych elementów, w tym lampa techniczna, która oświetla pole zabawy. W rozbudowanej kolekcji zabawek Playmobil znajdziemy również inne zestawy poświęcone pracy pomocy drogowej. Te oraz inne służby cywilne można odnaleźć w kolekcji City Action. Figurki oraz pojazdy takich służb cieszą się bardzo dużą popularnością wśród dzieci zainspirowanych tą odpowiedzialną pracą.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl