Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil Train – kolorowa kolejka z figurkami maszynisty i podróżujących

Tematyka pociągów jest chętnie podejmowana przez producentów zabawek, którzy doskonale zdają sobie sprawę z zainteresowań małych dzieci. Wielu z nas z pewnością pamięta, jaką atrakcją było przyglądanie się przejeżdżającemu pociągowi. Kolekcja Playmobil Train oddaje do dyspozycji małych konstruktorów kolejkę, tory, a także akcesoria, które pozwolą stworzyć imponującą trasę. Nie mogło oczywiście zabraknąć figurek podróżujących osób oraz maszynisty.

PLAYMOBIL Train

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zestawy wchodzą w skład kolekcji Playmobil Train?

W skład tej kolekcji tematycznej wchodzą zabawki adresowane do dzieci w różnym wieku. Podstawowe zestawy są adresowane do najmłodszych konstruktów powyżej w wieku powyżej półtora roku. W kolekcji Playmobil Train znajdziemy także większe i bardziej zaawansowane zestawy dla starszych konstruktorów, w tym kolejki elektryczne, którymi można zdalnie sterować. W skład zestawów, poza pociągiem oraz torami wchodzą elementy krajobrazu: rośliny, tunel, figurki zwierząt, szlabany. Podstawą zestawów tematycznych Playmobil są oczywiście pasujące figurki. W przypadku Playmobil Train mamy zatem maszynistę oraz turystów z bagażami.

Czym charakteryzują się zabawki Playmobil Train?

Starannie wykonany zestaw odznacza się ciepłymi, wyrazistymi kolorami, które aktywizują uwagę dziecka i zachęcają do zabawy. Ze względu na bogaty zestaw akcesoriów, zabawa z dużym zestawem Playmobil może trwać wiele godzin. Biorąc pod uwagę możliwość stopniowego rozbudowywania świata o nowe zestawy, dzieci mogą stworzyć imponujący świat kolei z różnorodnych elementów Playmobil. Wysoka jakość wykonania sprawia, że te zabawki doskonale sprawdzą się w zabawie na świeżym powietrzu. Duże zestawy zaoferują zabawę w większym gronie rówieśników.

Jakie możliwości oferuje dziecku zabawa z zestawami Playmobil?

Z pomocą dużych zestawów Playmobil, dziecko może opowiadać własne historie, a także wcielać się w różne role, co korzystnie wpływa na rozwój wyobraźni. Ogromnym plusem jest bogaty wybór akcesoriów oraz dodatków, z pomocą których można urozmaicić świat stworzony z klocków. Świat kolei może być stopniowo powiększany o nowe zestawy tematyczne, wchodzące w skład kolekcji Playmobil Train. Co ważne, znajdziemy tu zestawy adekwatne dla dzieci w różnym wieku. Dzieci z dużą frajdą układają tory, elementy otoczenia, a następnie zapraszają podróżujących do kolorowego pociągu.

Jak wybrać odpowiedni zestaw z bogatej kolekcji Playmobil Pociągi?

W pierwszej kolejności należy wybrać zestaw dostosowany do wieku dziecka. Większość zabawek Playmobil jest adresowana do dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Jednakże w bogatej kolekcji Playmobil Pociągi dostępne są również zestawy dla młodszych konstruktorów w wieku do półtora roku. W ofercie naszego sklepu online znajdziesz bogaty wybór zestawów podzielonych na różne tematyki i kategorie. Dzięki temu, łatwiej dobierzesz zestaw pod kątem indywidualnych zainteresowań dziecka. Zaletą zakupów w naszym sklepie online są także przystępne ceny oraz szybka realizacja zamówień.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl