Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

PLAYMOBIL Vehicle City – realistyczne figurki pojazdów miejskich

Zestawy PLAYMOBIL Vehicle City są częścią większej kolekcji City Life, która porusza tematykę codzienną i pozwala budować realistyczne miasta, pełne budynków, pojazdów, a także figurek pełniących konkretną rolę. Jak sama nazwa wskazuje, PLAYMOBIL Vehicle City to kolekcja, w której znajdziemy pojazdy miejskie: samochody, maszyny budowlane, transport miejski, a także inne maszyny, z którymi możemy spotkać się każdego dnia na ulicach dużych miast.

PLAYMOBIL Vehicle City

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zabawki znajdziemy w serii PLAYMOBIL Vehicle City?

Zestawy PLAYMOBIL Vehicle City zawierają realistyczne modele pojazdów miejskich. Nie mogło tu zabraknąć samochodów, które wzbudzają największe zainteresowania dziecka, a zatem pojazdów należących do policji, straży pożarnej, a także szpitalnych karetek. Dostępne są również kolorowe modele samochodów osobowych, którymi można zapełnić ulicę stworzoną z dostępnych akcesoriów wchodzących w skład zestawów City Life. Dostępne są również zestawy z pojazdami budowlanymi: koparkami, betoniarkami czy dźwigami. Dzięki temu, dziecko może stworzyć z figurek PLAYMOBIL własne miasto tętniące życiem.

Czym charakteryzują się zabawki PLAYMOBIL pojazdy miejskie?

Wiele pojazdów z serii PLAYMOBIL Vehicle City to interaktywne zabawki, wyposażone w światła drogowe, a także dźwięk. Dodaje to realizmu zabawom prowadzonym przez dziecko. W rozbudowanej kolekcji City Life nie mogło zabraknąć różnorodnych budynków, do których przemieszczają się figurki zamieszkujące miasto zbudowane przez dziecko. W skład PLAYMOBIL Vehicle City zaliczymy również imponujący zestaw z warsztatem samochodowym. Zabawki produkowane przez niemiecką firmę odznaczają się wysoką jakością wykonania oraz realistycznym i szczegółowym wyglądem.

Realistyczne pojazdy w świecie zabawek PLAYMOBIL

Współczesnym rodzicom coraz trudniej jest znaleźć zabawki, które zainteresują dziecko oraz zachęcą do zabawy bez urządzeń elektronicznych. Skutecznym rozwiązaniem są jednak zabawki PLAYMOBIL, które przykuwają uwagę dzieci w różnym wieku. Z ich pomocą, dziecko może tworzyć własne konstrukcje, a następnie wykorzystywać dostępne w zestawach figurki do odgrywania różnych scen. To bardzo rozwijająca zabawa, która pozytywnie oddziałuje na wyobraźnię, a jednocześnie, rozwija funkcje poznawcze. Z tego względu, zabawki PLAYMOBIL są cenione za walory dydaktyczne.

Jak wybrać właściwy zestaw PLAYMOBIL Vehicle City dla dziecka?

Szukając odpowiedniej zabawki dla dziecka, należy zwrócić uwagę na sygnatury wieku przypisane do każdego produktu. PLAYMOBIL to firma, która adresuje większość swoich zestawów do dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Ważnym czynnikiem są również indywidualne zainteresowania dziecka. Kolekcja PLAYMOBIL Vehicle City została stworzona przede wszystkim z myślą o chłopcach, którzy w tym wieku bardzo interesują się motoryzacją oraz otaczającymi pojazdami. W bogatej kolekcji City Life nie brakuje jednak zestawów idealnych także dla dziewczynek.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl