Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil W Przedszkolu – bogaty zestaw dla najmłodszych konstruktorów

Zestaw Playmobil Przedszkole zalicza się do bogatej kolekcji City Life, w której dostępne są budynki związane z codziennym życiem całego miasta. Prócz przedszkola, w kolekcji Playmobil znajdziemy także szkołę podstawową. Zróżnicowana kolekcja sprawia, że rodzice z większą łatwością mogą wybrać zabawki dostosowane do indywidualnych zainteresowań swojego dziecka. Playmobil w przedszkolu to świetna propozycja dla najmłodszych konstruktorów.

PLAYMOBIL W przedszkolu

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Co zawiera w sobie zestaw Playmobil W Przedszkolu?

Pełny zestaw składa się z ponad stu elementów. Główną częścią jest oczywiście otwarty z jednej strony budynek przedszkola, w którym dzieci będą mogły opowiadać swoje historia. Mamy także cztery figurki Playmobil: nauczycielkę oraz troje uczniów. W dodatkach City Life Add Ons rodzice mogą wybrać dodatkowe figurki, tak, aby zaoferować swojemu dziecku jeszcze lepszą zabawę. Ponadto, w zestawie Playmobil Przedszkole znajdziemy oczywiście bogaty wybór akcesoriów, z pomocą których można wyposażyć przedszkole. Niektóre z tych elementów, takie jak: łopatka do piaskownicy czy papierowy samolocik mogą zostać umieszczone w dłoniach figurek.

Czym charakteryzuje się zestaw Playmobil Przedszkole?

Zestaw Przedszkole to świetna propozycja dla młodszych dzieci, które niebawem rozpoczną edukację. W ten sposób można oswoić dziecko z działaniem przedszkola lub szkoły, a także przedstawić to miejsce od pozytywnej strony. Zabawka charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, co przekłada się na atrakcyjny wygląd. Kolorowa przedszkole wraz z figurkami i bogatym wyborem akcesoriów daje dziecku wszechstronne możliwości zabawy i zapewnia wielogodzinną rozrywkę. Wytrzymałe zabawki Playmobil dobrze sprawdzają się przy aktywnych zabawach, także na świeżym powietrzu.

Jakie możliwości oferują dziecku zabawki Playmobil?

Z pomocą zestawów Playmobil dzieci mogą opowiadać własne historie na scenie zbudowanej z kolorowych budynków. Figurki dostępne w zestawach pozwalają wcielać się w różne role, co dodatkowo rozwija wyobraźnię oraz angażuje kreatywne myślenie. Zestaw Playmobil W Przedszkolu pozwala oswoić dziecko ze zbliżającym się etapem edukacji. To także świetna propozycja dla rodzeństwa, jako iż duże zestawy zapewnią udaną rozrywkę kilku dzieciom. Plusem jest ogromny wybór akcesoriów, a także możliwość dokupienia zestawów w podobnej tematyce. W kolekcji Playmobil znajdziemy nie tylko przedszkole, ale również szkołę podstawową.

Dlaczego warto wybrać zestaw Playmobil W Przedszkolu?

Zaletą zabawek Playmobil jest bez wątpienia ich forma, stworzona z myślą o angażującej zabawie polegającej na odtwarzaniu różnych sytuacji. Ponad setka różnych akcesoriów oferuje dużą frajdę i nie ogranicza dziecka przy zabawie. Większość zestawów Playmobil jest dedykowanych dzieciom w wieku od 4 do 10 lat. Zestaw Playmobil Przedszkole dobrze sprawdzi się w przypadku dzieci, które dopiero przygotowują się lub rozpoczynają swoją edukację w przedszkolu lub szkole.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl