Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

PLAYMOBIL Wakacje na polu kempingowym – czas na wakacyjną wyprawę!

Kto z nas nie lubi pofantazjować na temat wakacji lub powspominać udanych wyjazdów? To świetny sposób na poprawę humoru i dodatkowa motywacja do planowania kolejnych wyjazdów. Wakacje odgrywają szczególną rolę w życiu uczącego się dziecka. Zestaw PLAYMOBIL Wakacje na polu kempingowym pozwoli powspominać letnie przygody, a także przenieść się do świata laby w każdy dzień roku. To świetne miejsce, aby odgrywać różne scenki oraz tworzyć nowe sytuacje.

PLAYMOBIL Wakacje na polu kempingowym

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie elementy znajdziemy w zestawie PLAYMOBIL wakacje na kempingu?

Seria Wakacje na Kempingu składa się z kilku zestawów, w skład których wchodzi całe pole kempingowe, rodzinny kamper, a także różnorodne akcesoria i dekoracje urozmaicające świat stworzony z kolorowych elementów. Charakterystyczną cechą wszystkich zestawów PLAYMOBIL są oczywiście systemowe figurki przedstawiające całą rodzinę. Można je wyposażyć w różne narzędzia i akcesoria, co znacznie umila zabawę i pozwala dzieciom na odgrywanie scenek i wcielanie się w role. Rozbudowana kolekcja PLAYMOBIL Wakacje na polu kempingowym pozwolą powrócić myślami do letnich przygód w każdy dzień roku.

Czym charakteryzuje się zestaw PLAYMOBIL Wakacje na polu kempingowym?

Zestaw Playmobil pozwala stworzyć duży kemping, na którym nie zabraknie wakacyjnych atrakcji dla całej rodziny. Opalanie na leżakach dla mamy, piłka dla dziecka i wędkowanie dla taty – dla każdego coś miłego. Zestaw PLAYMOBIL Wakacje na kempingu odznacza się wysoką jakością wykonania, a także doskonałym wyglądem, co zachęca dziecko do wielogodzinnej zabawy. Cechą wspólną zabawek PLAYMOBIL są systemowe figurki, które można wyposażyć w narzędzia i akcesoria znajdujące się w obszernym zestawie. Wszystko z myślą o bogatych potrzebach poznawczych dziecka.

Wakacyjna przygody w kolorowych zestawach PLAYMOBIL

Dzieci uwielbiają zabawy, które pozwalają przypomnieć sobie udane i emocjonujące przygody z wakacji. Zestaw PLAYMOBIL Wakacje na kempingu na pewno rozbudzi pozytywne wspomnienia i pozwoli roztoczyć letnią aurę nawet w środku zimy. Zabawa polegająca na odgrywaniu scenek rozwija wyobraźnię, a także kreatywne myślenie. Dlatego, zestawy z zabawkami systemowymi PLAYMOBIL są cenione na całym świecie ze względu na swoje walory edukacyjne. To także świetna pomysł na wciągającą zabawę w gronie rówieśników.

PLAYMOBIL Wakacje na kempingu – czas na udany wypoczynek!

Zabawa z konstrukcjami i figurkami PLAYMOBIL pozwala dziecku na głęboki relaks i wypoczynek po kolejnym dniu nauki. Wakacyjna tematyka z pewnością sprzyja odpoczynkowi i pozytywnie nastawia przed kolejnym dniem pełnym wyzwań. Seria PLAYMOBIL Wakacje na kempingu jest adresowana do dzieci w wieku 4-10 lat, ale także starsze dzieci chętnie spędzają czas przy rozbudowanych zestawach PLAYMOBIL. W bogatej kolekcji Family Fun dostępne są również inne zestawy ukazujące wakacyjne przygody, a także czas spędzany w rodzinnym gronie.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl