Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

PLAYMOBIL Wesele – rozbudowana kolekcja stworzona z myślą o dziewczynkach

Prawdziwie królewski ślub i wesele jak z bajki to niewątpliwie motyw, który towarzyszy wielu dziewczynkom od najmłodszych lat. Jest to bowiem popularne zakończenie licznych baśni. PLAYMOBIL Wesele to rozbudowana kolekcja, która pozwoli zorganizować wspaniałą uroczystość, zgodnie z marzeniami młodej księżniczki. Jest to część bogatej serii City Life. Na tematykę PLAYMOBIL Wesele składa się kilka zestawów tematycznych.

PLAYMOBIL Wesele

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zabawki wchodzą w skład kolekcji PLAYMOBIL Wesele?

W skład zestawu początkowego wchodzi ołtarz, figurki młodej pary, a także samochód, który podwiezie nowożeńców w miejsce uroczystości. Jak już mówiliśmy, kolekcja PLAYMOBIL Wesele jest bardziej rozbudowana i można ją stopniowo poszerzać o nowe zestawy: Salon sukien ślubnych, miejsce pod urokliwe wesele pod gołym niebem, limuzynę, figurki fotografa i dzieci sypiących kwiaty i wiele więcej. Dzięki temu, dziewczynka może stworzyć kolorowy mini świat, całościowo powiązany z wiodącą tematyką, jaką jest wymarzony ślub oraz wesele.

Czym charakteryzują się zabawki z serii PLAYMOBIL Wesele?

Z pomocą dostępnych zestawów PLAYMOBIL Wesele, dziewczynka może stworzyć kolorowy świat, w którym odbędzie się wspaniały ślub oraz huczne przyjęcie weselne. Fantastyczna oprawa tym bardziej podkreśla skojarzenia z baśniami, w których to po wielu trudnościach księżniczka może poślubić swojego wybranka. Zabawki stworzone przez niemiecką firmą PLAYMOBIL odznaczają się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu, dostępne figurki i akcesoria są bardzo wytrzymałe i bez trudu zniosą intensywną zabawę także pod gołym niebem. Kolejnym plusem jest różnorodność, która pozwala stopniowo poszerzać świat z elementów PLAYMOBIL.

Jakie możliwości oferuje kolekcja PLAYMOBIL Wesele?

Dzieci uwielbiają zabawy polegające na odgrywaniu różnych scen oraz wcielanie się w role. Z myślą o takiej rozrywce zaprojektowano zestawy PLAYMOBIL, z pomocą których można stworzyć kolorowy świat, zgodnie z oczekiwaniami dziecka. PLAYMOBIL Wesele to kolekcja zaprojektowana z myślą o dziewczynkach, które od najmłodszych lat śledzą baśnie i filmy, kończące się sformułowaniem: „I żyli długo i szczęśliwie”. Nie dziwi zatem fakt, że dziewczynki chętnie bawią się zabawkami, które są powiązane tematycznie z weselem i wystawnymi balami. PLAYMOBIL Wesele to kolekcja, która pozwoli dziewczynce wcielić się w rolę szczęśliwej Panny Młodej.

Jak wybrać odpowiednią zabawkę z kolekcji PLAYMOBIL Wesele?

Kolekcja PLAYMOBIL Wesele oferuje nam bogaty wybór zestawów związanych z bajkowym ślubem i weselem. Warto rozpocząć od zestawu Starter, który zawiera figurki Państwa Młodych, a także ołtarz, przy którym odbędzie się najważniejsza chwila. Z czasem, można powiększyć mini świat o dodatkowe budynki, miejsce dla gości, a także figurki tematyczne, np. fotografa i dzieci z kwiatami. Zabawki projektowane przez niemiecką firmą PLAYMOBIL są adresowane do wszystkich dzieci powyżej 4. roku życia. Seria Wesele została stworzona specjalnie z myślą o dziewczynkach.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl