Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil Wikingowie – realistyczne zestawy poświęcone kulturze nordyckiej

Wikingowie to legendarni wojownicy ze Skandynawii, którzy słynęli z dalekich wypraw morskich o charakterze kupieckim, osadniczym, a także rabunkowym. Nacji tej poświęcono dużo miejsca w filmach, serialach, ale również bajkach dla dzieci. Playmobil Wikingowie to zestawy tematyczne wchodzące w skład kolekcji History. Zabawki z tej serii zapewnią dzieciom dużą frajdę, a jednocześnie, pozwolą w przystępnej firmie przekazać liczne ciekawostki i fakty historyczne.

PLAYMOBIL Wikingowie

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zestawy znajdziemy w kolekcji Playmobil Wikingowie?

Kolekcja składa się z kilku wiodących zestawów tematycznych, w których znajdziemy wielką bazę wikingów, charakterystyczny drakkar, a także bogaty wybór figurek wcielających się w rolę walecznych wikingów. Plusem jest możliwość stopniowego poszerzania zabawkowego mini świata o akcesoria i nowe figurki. Tematyczne zestawy Playmobil Wikingowie to tematyka, która cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród chłopców. Największe zestawy są złożone z kilkuset różnorodnych akcesoriów, co zapewnia dziecku wielogodzinną, wciągająca zabawę.

Czym odznaczają się zabawki dostępne w kolekcji Playmobil Wikingowie?

Atutem zabawek Playmobil jest duża realistyka, która przyciąga uwagę dziecka i zachęca do kreatywnej zabawy. Plusem jest także różnorodność zestawów, które pozwalają stopniowo rozbudowywać świat umożliwiający odgrywanie scen oraz wcielanie się w różne role. Playmobil Wikingowie to zabawki cechujące się najwyższą jakością wykonania, co jest zresztą charakterystyczne dla wszystkich zabawek produkowanych przez niemiecką firmę. Duża trwałość sprawia, że zabawki Playmobil doskonale służą przez wiele lat i mogą być wykorzystywane także do zabaw na świeżym powietrzu. Większe zestawy sprzyjają również zabawie w większym gronie rówieśników.

Nauka o wikingach w formie wciągającej zabawy

Zabawki wchodzące w skład kolekcji Playmobil History zapewnią dzieciom nie tylko świetną zabawę. Rodzice mogą je wykorzystać, aby przekazać dziecku fakty i ciekawostki historyczne związane z kulturą nordycką, z której wywodzą się dzielni wikingowie. Świat zbudowany z zabawek Playmobil pozwala odgrywać różne sceny, a także wcielić się w rolę wikinga, co stanowi niezwykle kreatywną zabawę rozwijającą wyobraźnię. To wszystko sprawia, że tematyczne zabawki Playmobil Wikingowie są cenione nie tylko za walory rozrywkowe, ale również walory edukacyjne.

Dlaczego warto wybrać zestawy Playmobil Wikingowie? 

Zabawki Playmobil o tematyce Wikingów cieszą się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród chłopców. Znajdziemy tu kilka zestawów bazowych, a także liczne akcesoria i figurki, które pozwolą stopniowo poszerzyć możliwości zabawy. Playmobil Wikingowie zapewnią także bezpieczną zabawę wszystkim dzieciom powyżej 4. roku życia. Jak już mówiliśmy, tematyczne zestawy nie tylko zapewnią świetną rozrywkę, ale również zainspirują dziecko do samodzielnego zgłębiania wiedzy na temat wikingów oraz kultury nordyckiej.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl