Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil Zamek Księżniczki – rozbudowany zestaw z bogatą gamą dodatków

Playmobil Princess to kolekcja poświęcona baśniowym księżniczkom. Flagowym produktem tej kolekcji jest Zamek Księżniczki złożony z ponad 600 elementów. To wspaniała zabawka dla dziewczynki oczarowanej światem baśni o najpopularniejszych księżniczkach, takich jak Kopciuszek, Królewna Śnieżka czy Roszpunka. Ogromną zaletą tego zestawu jest bogaty wybór elementów, dzięki którym, zabawa z zestawem Playmobil Zamek Księżniczki staje się jeszcze bardziej wciągająca.

PLAYMOBIL Zamek księżniczki

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie elementy wchodzą w skład zestawu Playmobil Zamek Księżniczki?

Głównym elementem zestawu jest oczywiście wielki, kilkupiętrowy zamek z kolorowymi basztami oraz pomostem i bramą. W zestawie nie mogło również zabraknąć figurek króla i księżniczki, którzy w myśl zakończenia każdej baśni: „żyli długo i szczęśliwie w luksusowym pałacu”. Plusem jest ogromny wybór elementów, z pomocą których można wystroić zamek. Wiele dodatków to akcesoria, które można umieścić w dłoniach figurek. Playmobil Zamek Księżniczki to najważniejszy produkt w kolekcji Princess. Na pudełku znajdziemy informacje na temat dedykowanych zestawów pobocznych, z pomocą których można stopniowo rozbudować baśniowy świat z klocków.

Czym charakteryzuje się zabawka Playmobil Zamek Księżniczki?

Zaletą tego zestawu jest przede wszystkim duża różnorodność dostępnych akcesoriów. To dzięki nim, dziecko może dostosować zabawkę do swoich potrzeb, aranżując pomieszczenia w pałacu, a także wyposażając figurki w odpowiednie akcesoria. Zabawki Playmobil odznaczają się również wysoką jakością wykonania, dzięki czemu, dzielnie zniosą najbardziej aktywne zabawy. Bardzo rozbudowany zestaw Playmobil Zamek Księżniczki to świetna propozycja zabawy w gronie rówieśników. Kilka figurek sprawi, że dziewczynki będą mogły odgrywać role księżniczek w większej grupie.

Jakie możliwości oferują dziecku zestawy Playmobil Princess?

Zabawki Playmobil są bardzo pozytywnie oceniane ze względu na ich walory dydaktyczne. Z pomocą dużych zestawów można stworzyć mini świat, w którym dziecko będzie odgrywało różne role oraz opowiadało własne historie. Taka zabawa rozwija wyobraźnię oraz kreatywne myślenie. Plusem jest możliwość stopniowego poszerzania tego świata, za sprawą licznych dodatków wchodzących w skład pełnej kolekcji Playmobil Princess. Kupując dziecku nowe zestawy, poszerzamy możliwość zabawy. W większym gronie przydadzą się oczywiście dodatkowe figurki, które można znaleźć w serii Add Ons.

Zamów zestaw Playmobil Zamek Księżniczki w naszym sklepie online

Rozbudowany zestaw Playmobil Zamek Księżniczki znajdziesz w ofercie naszego sklepu online. To wspaniały zestaw cieszący się ogromną popularnością wśród dziewczynek. Zabawka będzie odpowiednia dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat. W naszym sklepie znajdziesz również powiązane zestawy z serii Playmobil Princess. Tworząc coraz większy świat w otoczeniu pięknego pałacu, dzieci mogą spędzić przy tej zabawce długie godziny. Jest to dobra propozycja dla rodzeństwa, które będzie mogło wspólnie opowiadać własne historie w świecie Playmobil.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl