Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Ocena
Cena
  • od
    do
Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

LEGO Pociągi – imponujący świat kolei w konstrukcjach z klocków LEGO

Do najbardziej popularnych tematyk LEGO w ostatnich latach zaliczymy pociągi. To bardzo rozległa seria, w której dostępne są zarówno zestawy dla małych dzieci, jak również skomplikowane zestawy odpowiednie dla starszych konstruktorów. Tak duża różnorodność produktów sprawia, że każdy z nas bez trudu znajdzie odpowiedni produkt dostosowany do swoich potrzeb. W kolekcji LEGO pociągi bez trudu znajdziemy również kreatywne zabawki dla dzieci w różnym wieku.

Pociągi

Filtruj / Sortuj
Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Ocena
Cena
  • od
    do
Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Ocena
Cena
  • od
    do
LEGO City Pociąg Pasażerski, 60197 LEGO City Pociąg Pasażerski, 60197
Cena: 545,00 zł
LEGO City Pociąg Towarowy, 60198 LEGO City Pociąg Towarowy, 60198
Cena: 695,25 zł
LEGO Creator Lokomotywa Crocodile, 10277 LEGO Creator Lokomotywa Crocodile, 10277
Cena: 688,00 zł
LEGO DUPLO Pociąg parowy, 10874 LEGO DUPLO Pociąg parowy, 10874
Cena: 235,00 zł

Jakie zestawy znajdziemy w kolekcji LEGO Pociągi?

Kolekcja klocków LEGO poświęconych tematyce pociągów jest bardzo rozległa. Znajdziemy tu proste konstrukcje z serii DUPLO, odpowiednie dla najmłodszych dzieci, jak również bardziej złożone pojazdy wchodzące w skład serii LEGO City poświęconej tematyce miejskiej. Mamy również realistyczne modele lokomotyw z różnej epoki, a także wagony pasażerskie i towarowe. W skład kolekcji wchodzą także tory, które mogą posłużyć do zbudowania ogromnej trakcji dla pociągów.

LEGO pociągi to tematyka, która oferuje mnóstwo kreatywnej zabawy. Po za lokomotywami oraz wagonami znajdziemy tu również budynki wchodzące w skład infrastruktury kolejowej: Dworce, zajezdnie, a także budynki serwisowe. Dzięki temu, możemy stopniowo poszerzać świat z klocków, wprowadzając do niego nowe elementy i łącząc LEGO Pociągi z innymi seriami tematycznymi. Nieograniczone możliwości to domena wielu zabawek LEGO.

Czym odznaczają się klocki LEGO w tematyce pociągów?

Klocki LEGO pociągi i tramwaje pozwolą wiernie odtworzyć prawdziwy świat kolei z klocków LEGO. Znajdziemy tu nie tylko imponujące lokomotywy i wagony, ale również budynki, bez których kolej nie mogłaby funkcjonować. Konkretne zestawy różnią się oczywiście liczbą elementów i stopniem złożoności, co decyduje o wieku dzieci, do których adresowana jest zabawka. Klocki LEGO Pociągi oferują również najwyższą jakość wykonania, dzięki czemu, jest to zabawka na długie lata. Najbardziej realistyczne modele pociągów świetnie sprawdzają się jako dekoracja do pokoju.

Zbuduj zdalnie sterowaną kolejkę z klocków LEGO

Duńska firma LEGO stale rozwija swoje produkty i stara się wyjść naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających konstruktorów. Kilka lat temu, firma wprowadziła na rynek klocki funkcyjne, które wprowadzają napęd oraz możliwość sterowania zbudowanym modelem. W tym celu należy oczywiście ustawić odpowiednie torowisko. Nowoczesne zestawy klocków o tematyce pociągów pozwolą zatem zbudować zdalnie sterowany pojazd poruszający się wśród różnych budynków z LEGO.

Dlaczego warto wybrać klocki LEGO Pociągi?

Tematyka LEGO Pociągi oddaje do naszej dyspozycji zestawy dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Klocki DUPLO są adresowane do dzieci w wieku 1-3 lata. Z kolei zestawy LEGO City posiadają zestawy dla dzieci w przedziale 3-12 lat. Wyróżniamy także najbardziej skomplikowane LEGO Pociągi, w których dostępne są bardzo złożone konstrukcje dla dorosłych konstruktorów. Dużym plusem jest możliwość wprowadzenie elektroniki, dzięki czemu, istnieje możliwość stworzenia zdalnie sterowanej kolejki zbudowanej z klocków LEGO. To prawdziwa frajda dla całej rodziny!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl