Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil Samochody i inne pojazdy – wybierz zmotoryzowany świat klocków

Nieodłącznym elementem zabawek dla dzieci są oczywiście modele oraz figurki różnorodnych pojazdów. Także duże zestawy tematyczny Playmobil oferują małym konstruktorom samochody, ciężarówki, wozy strażackie oraz wiele innych pojazdów, umożliwiających wciągającą zabawę. Playmobil samochody znajdziesz w wielu kolekcjach tematycznych, a duża różnorodność sprawia, że bez trudu wybierzesz zabawkę dostosowaną do zainteresowań dziecka.

Samochody i inne pojazdy

Filtruj / Sortuj
Playmobil Karetka ze światłem i dźwiękiem, 70049 Playmobil Karetka ze światłem i dźwiękiem, 70049
Cena: 177,55 zł
Playmobil Pojazd ratowniczy straży pożarnej, 9464 Playmobil Pojazd ratowniczy straży pożarnej, 9464
Cena: 293,12 zł
Playmobil Rodzinne auto kempingowe, 70088 Playmobil Rodzinne auto kempingowe, 70088
Cena: 261,60 zł

W jakich zestawach znajdziemy Playmobil samochody i inne pojazdy?

Zacznijmy od najbardziej rozbudowanej kolekcji City Life, która skupia się na tematyce miejskiego życia. Znajdziemy tu modele samochodów osobowych, którymi można zapełnić miasto z klocków. Z kolei w serii pokrewnej City Action znajdziemy pojazdy należące do policji, straży pożarnej oraz pogotowia. Dużym zainteresowaniem cieszą się również zestawy Playmobil Stunt Show, w którym dostępne są modele specjalnych pojazdów przystosowanych do wykonywania różnych sztuczek. Niemiecka firma Playmobil współpracuje również z koncernem VW AG, dzięki czemu, W kolekcji samochodów i pojazdów znajdziemy realistyczne modele Volkswagena oraz Porsche.

Czym odznaczają się pojazdy dostępne w zestawach Playmobil?

Zabawki produkowane przez firmę Playmobil możemy docenić za wysoką jakość wykonania. Odznaczają się one atrakcyjnym, kolorowym wyglądem, który angażuje uwagę dziecka. Dużym plusem jest również trwałość, dzięki czemu, Playmobil samochody i inne pojazdy doskonale sprawdzą się również na świeżym powietrzu czy w szkolnej świetlicy. Rodzice wybierający zestawy Playmobil mają pewność, że jest to zabawka umożliwiająca w stu procentach bezpieczną zabawę. Wystarczy jedynie wybrać zestaw dostosowany do wieku dziecka.

Zalety zabawy z rozbudowanymi zestawami Playmobil

Z pomocą zabawek Playmobil, dzieci mogą rozwijać wyobraźnię oraz ciekawość świata. Z dużych zestawów tematycznych można bowiem stworzyć mini świat, w którym dziecko może odtwarzać różne sytuacje, a także wcielać się w rolę. Pozyskując nowe zabawki można stopniowo poszerzać ten świat, oferując dziecku większe możliwości zabawy. Dlatego, Playmobil samochody i inne pojazdy często występują w towarzystwie budynków, akcesoriów drogowych oraz figurek ludzi, oddając do dyspozycji dziecka tętniący życiem świat do opowiadania własnych historii.

Wybierz zabawki Playmobil samochody w naszym sklepie online

Rozbudowaną kolekcję zestawów Playmobil samochody i inne pojazdy znajdziesz w asortymencie naszego sklepu online. Dostępne produkty są pogrupowane na kategorie tematyczne oraz kolekcje, dzięki czemu, łatwiej wybierzesz zestaw dostosowany do indywidualnych zainteresowań swojego dziecka. Wystarczy jedynie zwrócić uwagę na sygnaturę wieku przypisaną do konkretnego zestawu. Większość zabawek Playmobil jest adresowanych do dzieci w wieku 4-10 lat. Zaletą zakupów online jest znacznie szerszy wybór zabawek, przystępne ceny, a także gwarancja szybkiej dostawy.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl