Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

COBI Samochody – kolekcja klocków stworzona dla fanów motoryzacji

Marka COBI należy do grona trzech największych producentów klocków na całym świecie. Dużą popularność przyniosła firmie rozbudowana kolekcja motoryzacyjna, w której każdy konstruktor może znaleźć coś dla siebie. Dużym zainteresowaniem cieszy się seria tematyczna COBI Samochody, w której znajdziemy szeroki wybór realistycznych modeli pojazdów z klocków. Firma współpracuje z kilkoma koncernami, co pozwala jej na produkcję licencjonowanych zabawek o tematyce motoryzacyjnej.

Samochody

Filtruj / Sortuj
COBI Kolekcja historyczna 1938 Mercedes 770, 2407 COBI Kolekcja historyczna 1938 Mercedes 770, 2407
Cena: 98,88 zł
COBI Kolekcja historyczna BM-13 Katyusha (ZIS-6), 2280 COBI Kolekcja historyczna BM-13 Katyusha (ZIS-6), 2280
Cena: 179,00 zł
COBI Kolekcja historyczna Ford GP, 2400 COBI Kolekcja historyczna Ford GP, 2400
Cena: 52,71 zł
COBI Kolekcja historyczna Opel Blitz 3,6-36S, 2259 COBI Kolekcja historyczna Opel Blitz 3,6-36S, 2259
Cena: 119,00 zł
COBI Kolekcja historyczna Opel Blitz 3600 DAK, 2254 COBI Kolekcja historyczna Opel Blitz 3600 DAK, 2254
Cena: 119,48 zł
COBI Small Army Pojazd patrolowy Straży Granicznej, 2166 COBI Small Army Pojazd patrolowy Straży Granicznej, 2166
Cena: 26,88 zł
COBI Youngtimer Collection Polonez 1500 Radiowóz, 24533 COBI Youngtimer Collection Polonez 1500 Radiowóz, 24533
Cena: 125,00 zł

Jakie produkty wchodzą w skład serii COBI Samochody?

W tej serii tematycznej znajdziesz kilkadziesiąt zestawów pozwalających na budowę realistycznych modeli samochodów z klocków. Polska firma nawiązała współpracę z kilkoma koncernami motoryzacyjnymi, dzięki czemu, w jej asortymencie dostępne są licencjonowane modele. Do popularnych kolekcji tego producenta zaliczmy: COBI Skoda, COBI Maserati, COBI Jeep Willys, a także COBI Monster Trux. Dużą popularnością cieszą się również klocki Creative Power, z pomocą których można budować samochody z klocków wyposażone w moduł zdalnego sterowania. To prawdziwa gratka dla wszystkich konstruktorów intersujących się tematyką motoryzacyjną.

Czym charakteryzują się klocki COBI o tematyce motoryzacyjnej?

Duża popularność zabawek COBI wynika z bardzo starannego wykonania. Do produkcji klocków wykorzystywane jest wytrzymałe tworzywo sztuczne, odporne na wilgoć, wysokie temperatury oraz promieniowanie UV. Dzięki temu, zbudowane COBI Samochody mogą służyć do zabawy zarówno w domu, jak również na świeżym powietrzu. Ważnym atutem jest również zróżnicowany poziom trudności, dzięki czemu, w kolekcji znajdziemy zarówno proste zestawy dla dzieci, jak również zaawansowane zestawy adresowane do starszych konstruktorów. Realistyczne modele samochodów COBI świetnie sprawdzają się w roli pomysłowej dekoracji.

Dlaczego warto wybrać zestawy COBI Samochody?

To bardzo uniwersalna kolekcja, która sprosta oczekiwaniom zarówno chłopców, jak również dziewczynek. Warto tu wspomnieć chociażby o miejskiej kolekcji Action Town, w której znajdziemy modele samochodów osobowych oraz maszyn budowlanych. Kompatybilność z innymi, popularnymi seriami klocków zapewnia jeszcze szersze możliwości w trakcie zabawy. Dzieci mogą wykorzystać modele samochodów z klocków do organizowania szalonych wyścigów oraz wcielania się w różne role, co wpływa korzystnie na rozwój wyobraźni oraz kreatywnego myślenia.

Zamów jakościowe klocki COBI Samochody w naszym sklepie

COBI Samochody to jedna z najważniejszych i najpopularniejszych serii tematycznych dostępnych w kolekcji polskiego producenta. Bogaty wybór zestawów motoryzacyjnych znajdziesz w naszym sklepie online. Podział na tematyki oraz kolekcje ułatwi wybór zestawu dopasowanego pod kątem indywidualnych zainteresowań dziecka. Zestawy COBI Samochody różnią się także liczbą elementów oraz stopniem trudności, co sprawia, że znajdziemy tu zabawki dla różnych grup wiekowych. Wybierając zestawy motoryzacyjne w naszym sklepie online, możesz liczyć na atrakcyjne ceny, a także wygodną i szybką realizację zamówień.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl