Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

COBI Samoloty – klocki adresowane do młodych sympatyków lotnictwa

Konstruowanie realistycznych modeli samolotów z klocków oferuje ogromną frajdę konstruktorom w różnym wieku. Producent COBI stara się stale poszerzać swoją kolekcję, aby zapewnić klientom szeroką gamę produktów. Obecnie, seria tematyczna COBI Samoloty oddaje do naszej dyspozycji kilkadziesiąt różnych zestawów poświęconych zarówno samolotom wojskowym, jak również pasażerskim. To prawdziwa gratka dla wszystkich konstruktorów intersujących się lotnictwem.

Samoloty

Filtruj / Sortuj

Jakie zestawy znajdziemy w bogatej kolekcji COBI Samoloty?

W pierwszej kolejności warto wspomnieć o kolekcjach militarnych, w których znajdziemy samoloty pochodzące z różnych okresów historycznych. Doskonałym przykładem jest seria Mała Armia, w której dostępne są samoloty z okresu I i II wojny światowej, a także wojny w Wietnamie. Jeśli chodzi o współczesne modele, warto wymienić klocki Top Gun Maverick, w której dostępne są realistyczne modele myśliwców F/A-18E Super Hornet. Firma COBI nawiązała współpraca z amerykańskim koncernem Boeing, czego wynikiem jest bogata kolekcja COBI Boeing, w której znajdziemy realistyczne modele popularnych samolotów pasażerskich.

Czym charakteryzują się modele samolotów wykonane z klocków COBI?

Seria tematyczna COBI Samoloty pozwoli na zbudowanie realistycznych modeli pojazdów latających, odznaczających się dużą szczegółowością. To właśnie efektowny wygląd modeli sprawia, że firma cieszy się tak dużym zainteresowaniem ze strony konstruktorów w różnym wieku. Poszczególne zestawy z samolotami różnią się liczbą elementów oraz stopniem trudności. Dostępne są zarówno proste zestawy złożone z kilkudziesięciu elementów, jak również najbardziej skomplikowane zestawy, w skład których wchodzi ponad tysiąc klocków. Zabawki marki COBI odznaczają się bardzo starannym wykonaniem, co wpływa na trwałość zbudowanych modeli samolotów.

Jakie możliwości oferują dziecku zestawy COBI Samoloty?

Budowanie modeli z klocków rozwija podstawowe zdolności manualne, a także pozwala trenować koncentrację na zadaniu. W zróżnicowanej serii COBI Samoloty dostępne są zestawy dla dzieci w różnym wieku. Najbardziej zaawansowane zestawy sprostają również oczekiwaniom starszych konstruktorów. Gotowe modele pozwalają na zabawę związaną z opowiadaniem własnych historii oraz wcielaniem się w różne role. W ten sposób dziecko rozwija wyobraźnię oraz kreatywne myślenie. Zestawy COBI Samoloty pozwolą także odciągnąć uwagę dziecka od urządzeń elektronicznych.

Wybierz popularne modele samolotów z klocków COBI w naszym sklepie

Popularne zestawy z kolekcji COBI Samoloty możesz zamówić z naszego sklepu online. Zakupy przez Internet oferują znacznie szerszy wybór produktów, a jednocześnie, pozwalają bez pośpiechu dobrać zestaw pod kątem indywidualnych zainteresowań młodego konstruktora. Ważnymi zaletami są również: atrakcyjna cena oraz szybka realizacja zamówień. Klocki COBI samoloty to niezwykle popularna seria, która sprosta oczekiwań konstruktorówi) interesujących się lotnictwem.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl