Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil serie – jakie zabawki może nam zaoferować ten producent?

Zabawki systemowe oraz klocki Playmobil cieszą się ogromną popularnością wśród rodziców, którzy pragną zagwarantować swoim dzieciom twórcze i rozwijające zabawy. Różnorodne zestawy pozwalają na budowanie budynków, pojazdów, a także figurek wcielających się w różne role. Zróżnicowane Playmobil serie bazują zarówno na życiu codziennym, jak również na baśniach, mitologii oraz świecie fantasy. Tak wszechstronny wybór znacznie ułatwia znalezienie odpowiedniej zabawki.

Seria

Filtruj / Sortuj
Playmobil Dragons Smoki, 9244 Playmobil Dragons Smoki, 9244
Cena: 209,07 zł
Playmobil Duży szpital z wyposażeniem, 70190 Playmobil Duży szpital z wyposażeniem, 70190
Cena: 661,88 zł
Playmobil Hotel dla zwierząt, 9275 Playmobil Hotel dla zwierząt, 9275
Cena: 283,65 zł
Playmobil Karetka ze światłem i dźwiękiem, 70049 Playmobil Karetka ze światłem i dźwiękiem, 70049
Cena: 177,55 zł
Playmobil Komisariat policji z więzieniem, 6919 Playmobil Komisariat policji z więzieniem, 6919
Cena: 398,18 zł
Playmobil Nowy przenośny domek dla lalek, 5167 Playmobil Nowy przenośny domek dla lalek, 5167
Cena: 136,57 zł
Playmobil Pojazd ratowniczy straży pożarnej, 9464 Playmobil Pojazd ratowniczy straży pożarnej, 9464
Cena: 293,12 zł
Playmobil Rodzinne auto kempingowe, 70088 Playmobil Rodzinne auto kempingowe, 70088
Cena: 261,60 zł
Playmobil Szczerbatek i Czkawka z małym smokiem, 70037 Playmobil Szczerbatek i Czkawka z małym smokiem, 70037
Cena: 188,06 zł

Serie zabawek Playmobil inspirowane codziennym życiem

Liczne serie Playmobil oddają do naszej dyspozycji klocki inspirowane codziennym życiem. Świetnym przykładem jest chociażby Domek Leśniczego, Gospodarstwo Rolne czy Rozbudowa Domu. Zestawy tematyczne pozwalają odtworzyć wybrane lokacje, w których następnie można odgrywać różne scenki z pomocą charakterystycznych figurek. To właśnie słynne figurki zapoczątkowały erę zabawek Playmobil w latach 70. Dzisiaj, Playmobil serie oferują klientom ludziki z przypisanymi rolami: policjantów, robotników, strażaków, wojowników, a także superbohaterów. To właśnie uśmiechające się ludziki są głównym elementem świata złożonego z klocków Playmobil.

Zabawki Playmobil oferujące przygody w świecie fantasy

Inspiracją dla wielu zestawów Playmobil była fantastyka, a także mitologia regionalna. Nieodzowną serią zabawek dziecięcych jest oczywiście kosmos. Kolekcja Misja w Komosie pozwala dziecku wziąć udział w emocjonującej przygodzie polegającej na zwiedzaniu Układu Słonecznego. Niemiecka firma Playmobil stworzyła również słynną kolekcją Dwarf Kingdom, poświęconą krasnoludom. Playmobil serie fantastyczne to zabawki, które rozbudzają wyobraźnię i pozwalają opowiadać własne historie w świecie zbudowanym z klocków.

Figurki Playmobil – ludziki znane przez cały świat

Podstawą wszystkich zestawów Playmobil są figurki wcielające się w różne role. To z ich pomocą możliwe jest odgrywanie scenek i tworzenie nowych historii. W skład zestawów wchodzą figurki o wysokości 7,5 cm, z ruchomymi nogami oraz rękami. Figurki mogą dzierżyć różne przedmioty wchodzące w skład zestawu. Ludzik z charakterystycznym uśmiechem to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych zabawek na świecie. Pełna kolekcja liczy sobie kilkaset różnorodnych figurek. Nie brakuje osób, dla których wspaniałym hobby jest zbieranie nowych figurek.

Playmobil serie dostosowane do różnych grup wiekowych

Klocki Playmobil różnią się między sobą tematyką przewodnią, a także stopniem złożoności. Wyróżniamy proste zestawy związane z kilkudziesięciu elementów, jak również najbardziej zaawansowane zestawy, w skład których wchodzi kilkaset, a nawet ponad tysiąc elementów. Kluczowym czynnikiem jest zatem wiek dziecka. Do każdego produktu przypisana jest sugerowana granica wieku, od którego dana zabawka będzie odpowiednia. Wybrane Playmobil serie należy również dostosować pod kątem indywidualnych zainteresowań dziecka. Zabawki systemowe mogą dostarczyć wiele frajdy także osobom dorosłym.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl