Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Ocena
Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

LEGO Statki i Łodzie – pojazdy wodne w świecie klocków LEGO

W świecie klocków LEGO nie mogłyby oczywiście zabraknąć najpopularniejszych pojazdów wodnych, takich jak statki, żaglowce, okręty wojenne, a także łodzie. Wiele serii klocków wykorzystuje tą tematykę, wprowadzając ciekawe zestawy dla dzieci w różnym wieku. Najbardziej złożone zestawy z klocków LEGO okażą się natomiast doskonałym wyborem dla wszystkich osób dorosłych. Co dokładnie może nam zaoferować tematyka klocków LEGO statki i łodzie?

Statki i łodzie

Filtruj / Sortuj
Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Ocena
Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Ocena
LEGO City Baza badaczy oceanu, 60265 LEGO City Baza badaczy oceanu, 60265
Cena: 216,00 zł
LEGO City Policyjna łódź patrolowa, 60277 LEGO City Policyjna łódź patrolowa, 60277
Cena: 196,69 zł
szt.
LEGO City Statek badaczy oceanu, 60266 LEGO City Statek badaczy oceanu, 60266
Cena: 464,00 zł
szt.
LEGO Creator Statek piracki, 31109 LEGO Creator Statek piracki, 31109
Cena: 347,49 zł
LEGO DC Pościg Batłodzią za Pingwinem, 76158 LEGO DC Pościg Batłodzią za Pingwinem, 76158
Cena: 45,46 zł
LEGO Friends Łódź ratunkowa, 41381 LEGO Friends Łódź ratunkowa, 41381
Cena: 304,98 zł
LEGO Ideas Piraci z Zatoki Barakud, 21322 LEGO Ideas Piraci z Zatoki Barakud, 21322
Cena: 917,00 zł
LEGO Ideas Statek w butelce, 92177 LEGO Ideas Statek w butelce, 92177
Cena: 268,00 zł
szt.
LEGO Ninjago Perła Przeznaczenia, 71705 LEGO Ninjago Perła Przeznaczenia, 71705
Cena: 496,74 zł
szt.
LEGO Technic Katamaran, 42105 LEGO Technic Katamaran, 42105
Cena: 148,00 zł
szt.

Jakie zestawy znajdziemy w kolekcji LEGO statki i łodzie?

Dużym plusem jest bez wątpienia różnorodność tej kolekcji. Znajdziemy tu statki i pojazdy morskie z różnych epok, tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście statki pirackie oraz imponujące żaglowce z kilkuset, a nawet kilku tysięcy elementów. Jedną z serii powiązanych ze statkami i łodziami jest oczywiście LEGO Piraci z Karaibów. Różnorodne pojazdy wodne znajdziemy także w serii LEGO City, poświęconej tematyce miejskiej.

LEGO statki i łodzie to również tematyka powiązana z różnymi serialami oraz filmami. Możesz zbudować Czarną Perłę, ukochany statek Jacka Sparrowa, a także imponujący okręt znany z serii LEGO Ninjago. Z pomocą tej tematyki, każde dziecko może wcielić się w rolę kapitana statku, zebrać załogę minifigurek i wyruszyć w rejs pełen wspaniałych i emocjonujących przygód.

Czym charakteryzują się zestawy klocków w tematyce statków i łodzi?

Złożoność oraz finalny wygląd konstrukcji w dużej mierze zależy oczywiście od kolekcji, w skład której wchodzą statki LEGO. Przykładowo, seria DUPLO stawia na wyraziste kolory oraz prostą budowę odpowiednią dla dzieci w wieku 1-3 lata. Z kolei seria Creator oferuje bardziej złożone konstrukcje, w których zastosowano złożone połączenia techniczne. Takie statki to świetny prezent dla dzieci w różnym wieku, które dzięki nim, będą mogły rozwijać zdolności manualne i techniczne. Najbardziej złożone modele stawiające na realizm, to świetna propozycja dla dorosłych konstruktorów. Wszystkie LEGO statki i łodzie odznaczają się również najwyższą jakością wykonania.

Twórz realistyczne modele pojazdów wodnych z klocków LEGO

Z pomocą klocków LEGO możesz tworzyć imponujące statki i łodzie. Począwszy od prostych żaglówek oraz łodzi rybackich, poprzez imponujące żaglowce i fregaty pirackie, aż po nowoczesne okręty wojenne i statki pasażerskie. Dziecko może wykorzystać LEGO Statki i łodzie do tworzenia własnego świata i opowiadania nowych, ciekawych historii opowiadających losy bohaterów na pełnym morzu. Warto wspomnieć, że gotowe konstrukcje odznaczają się wspaniałym wyglądem, dzięki czemu, mogą stanowić pomysłową i ciekawą ozdobę do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego.

Dlaczego warto wybrać klocki LEGO Statki i Łodzie?

Zróżnicowana kolekcja zestawów dostępnych w tej tematyce sprawia, że każdy znajdzie tu produkt odpowiedni dla siebie lub bliskiej sobie osoby. Proste zestawy DUPLO są adresowane do najmłodszych konstruktów. W różnych seriach tematycznych, np. LEGO City, znajdziemy statki i łodzie odpowiednie dla dzieci w wieku 3-12 lat. Największym wyzwaniem są natomiast zestawy LEGO Creator, w których dostępne są najbardziej złożone zestawy klocków. To wspaniały prezent dla każdej osoby, doceniającej twórcze oraz kreatywne zabawy.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium