Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

COBI Statki – bogata kolekcja klocków dla konstruktorów w różnym wieku

Budowanie realistycznych modeli statków z klocków COBI to świetny sposób spędzenia wolnego czasu. Taką rozrywkę docenią zarówno dzieci, jak również starsi konstruktorzy, szczególnie, że w ofercie producenta znajdziemy bardzo zaawansowane zestawy złożone z kilkuset, a nawet kilku tysięcy elementów. To właśnie w serii tematycznej COBI Statki możemy znaleźć największy zestaw dostępny w ofercie producenta. Jakie możliwości oferują młodym konstruktorom klocki COBI?

Statki

Filtruj / Sortuj
COBI Kolekcja historyczna HMS Hood, 4830 COBI Kolekcja historyczna HMS Hood, 4830
Cena: 653,00 zł
COBI Kolekcja historyczna ORP Orzeł, 4808 COBI Kolekcja historyczna ORP Orzeł, 4808
Cena: 211,59 zł
COBI Kolekcja historyczna Pancernik Yamato, 4814 COBI Kolekcja historyczna Pancernik Yamato, 4814
Cena: 682,89 zł
COBI Kolekcja historyczna R.M.S Titanic 2840 kl., 1916 COBI Kolekcja historyczna R.M.S Titanic 2840 kl., 1916
Cena: 686,67 zł
COBI Kolekcja historyczna Statek R.M.S Titanic, 1914A COBI Kolekcja historyczna Statek R.M.S Titanic, 1914A
Cena: 225,00 zł
COBI Kolekcja historyczna U-Boot U-47 TYP VII B, 4828 COBI Kolekcja historyczna U-Boot U-47 TYP VII B, 4828
Cena: 199,00 zł
COBI Small Army Wodny Patrol, 2163 COBI Small Army Wodny Patrol, 2163
Cena: 42,77 zł

Jakie zestawy znajdziemy w kolekcji COBI Statki?

Polski producent klocków słynie z kolekcji militarnych i historycznych, w których znajdziemy okręty wojenne oraz statki z różnych okresów historycznych. Świetnym przykładem jest kolekcja COBI Mała Armia, gdzie dostępne są okręty z okresu I i II wojny światowej. Imponujące galery, fregaty oraz okręty wojenne znajdziemy także w kolekcji COBI Piraci. To bardzo uniwersalna konstrukcja dostosowana do zainteresowań chłopców i dziewczynek w różnym wieku. Na uwagę zasługuje zestaw COBI Titanic, czyli największy zestaw klocków konstrukcyjnych w kolekcji producenta. Zestaw ten pozwala zbudować realistyczny model legendarnego Titanica z ponad 2800 klocków.

Czym charakteryzują się statki z klocków COBI?

Modele statków wykonane z klocków COBI odznaczają się dużą szczegółowością oraz wysokim realizmem. Producent doskonale zdaje sobie sprawę, że estetyczny wygląd i wyraziste kolory angażują uwagę dziecka i zachęcają do zabawy. Dużym plusem jest również bardzo staranne wykonanie, które sprawia, że duże modele z klocków COBI dzielnie zniosą zabawy w domu i na świeżym powietrzu. Odporność na wilgoć sprawia, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby klocki COBI Statki wykorzystać do zabawy w kąpieli. Należy jednak zaznaczyć, że nie są to modele pływające. Atrakcyjny wygląd modeli sprawia, że świetnie sprawdzają się one w roli pomysłowych dekoracji.

Dlaczego warto wybrać klocki COBI Statki?

Budowanie różnorodnych konstrukcji z klocków to zajęcie, które pozwala dziecku rozwijać zdolności manualne, trenować skupienie i koncentrację, a także budować zdolność twórczego myślenia. Zaawansowane zestawy COBI Statki uczą również planowania i analitycznego myślenia. Konstrukcje budujemy bowiem wraz ze szczegółową instrukcją, która znajduje się w zestawie. COBI Statki to bardzo popularna tematyka, ciesząca się sporym zainteresowaniem wśród dzieci, ale również dorosłych konstruktorów, którzy cenią sobie kreatywne rozrywki.

Jak wybrać zestaw COBI Statki dostosowany do potrzeb dziecka?

Zestawy klocków COBI różnią się liczbą elementów oraz stopniem trudności. W związku z tym, każdy produkt posiada sygnaturę, która informuje, dla dzieci w jakim wieku odpowiednie będą wybrane zestawy. W przypadku tematyki COBI Statki, przedział wiekowy jest bardzo szeroki. Najprostsze zestawy będą odpowiednie dla dzieci powyżej 4. roku życia, z kolei zawansowane modele, takie jak Titanic, są wyborem odpowiednim dla nastolatków. W ofercie naszego sklepu online znajdziesz popularne zestawy COBI Statki dostępne w atrakcyjnych cenach.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl