Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil tematyka – jakie zestawy klocków oferuje słynny producent?

Playmobil to słynne zabawki systemowe, w których odnajdziemy legendarne już figurki. Zestawy zawierają jednak coś więcej, niż tylko figurki wcielające się w różne role. Mamy tu również budynki, pojazdy, zwierzęta, rośliny oraz inne elementy otaczającego nas świata. Odpowiednio dobrana Playmobil tematyka decyduje o tym, czy zestaw zainteresuje dziecko i zachęci do twórczej zabawy. Zróżnicowana kolekcja klocków znacznie ułatwia trafiony wybór.

Tematyka

Filtruj / Sortuj
Playmobil Dragons Smoki, 9244 Playmobil Dragons Smoki, 9244
Cena: 209,07 zł
Playmobil Duży szpital z wyposażeniem, 70190 Playmobil Duży szpital z wyposażeniem, 70190
Cena: 661,88 zł
Playmobil Hotel dla zwierząt, 9275 Playmobil Hotel dla zwierząt, 9275
Cena: 283,65 zł
Playmobil Karetka ze światłem i dźwiękiem, 70049 Playmobil Karetka ze światłem i dźwiękiem, 70049
Cena: 177,55 zł
Playmobil Komisariat policji z więzieniem, 6919 Playmobil Komisariat policji z więzieniem, 6919
Cena: 398,18 zł
Playmobil Nowy przenośny domek dla lalek, 5167 Playmobil Nowy przenośny domek dla lalek, 5167
Cena: 136,57 zł
Playmobil Pojazd ratowniczy straży pożarnej, 9464 Playmobil Pojazd ratowniczy straży pożarnej, 9464
Cena: 293,12 zł
Playmobil Rodzinne auto kempingowe, 70088 Playmobil Rodzinne auto kempingowe, 70088
Cena: 261,60 zł
Playmobil Szczerbatek i Czkawka z małym smokiem, 70037 Playmobil Szczerbatek i Czkawka z małym smokiem, 70037
Cena: 188,06 zł

Jakie tematyki wykorzystuje w swoich zestawach Playmobil?

Najbardziej obszerna kolekcja Playmobil to Życie codzienne i rodzina, gdzie znajdziemy budynki, pojazdy, a także figurki wcielające się w przedstawicieli różnych zawodów. To bardzo rozbudowana seria, w której bez trudu znajdziemy zestawy dla każdej grupy wiekowej. Dużym zainteresowaniem cieszy się Playmobil tematyka świąteczna, która wprowadza w świat z klocków klimat Bożego Narodzenia. Z kolei seria Zwierzęta, a także Natura i Wieś jest bardzo ceniona ze względu na walory dydaktyczne. W przypadku małych dzieci, zabawy systemowe pozwalają rozwijać podstawowe funkcje manualne, a także poszerzać zasób słownictwa.

Jakie konstrukcje pozwalają tworzyć zestawy Playmobil?

Wśród zabawek systemowych Playmobil najpopularniejsze są oczywiście różnorodne budynki i lokacje. Do wyboru mamy zestawy oferujące Domek Leśniczego, Aquapark, budynek straży pożarnej, domek na drzewie, luksusową willę, pasaż handlowy czy gospodarstwo rolne. Wraz z budynkami dostępne są figurki, z pomocą których można odtwarzać różne sytuacje w zbudowanych lokacjach.

Playmobil to także pojazdy: samochody, łodzie, samoloty oraz inne statki latające. To prawdziwa gratka szczególnie dla chłopców, którzy w bardzo młodym wieku zaczynają się interesować otaczającymi pojazdami. Jeśli chodzi o Playmobil tematyki adresowane do dziewczynek, przykładami takich produktów są zestawy, takie jak Domek dla Lalek czy Stadnina Koni. To pokazuje, że zróżnicowana kolekcja zabawek Playmobil sprosta oczekiwaniom każdego dziecka.

Tematyki Playmobil poświęcone życiu codziennym

Największym zainteresowaniem niezmiennie cieszą się Playmobil tematyki poświęcone codziennemu życiu. Dziecko może stopniowo poszerzać świat z klocków, wprowadzając do niego nowe elementy, wraz z nowymi zestawami Playmobil. To świetne środowisko do ogrywania scenek oraz tworzenia własnych opowieści. To bardzo rozwijająca zabawa, która pozwala poszerzać wyobraźnię dziecka w każdym wieku. Ponadto, zabawki systemowe Playmobil to sprawdzony sposób, aby zagwarantować dziecku wciągającą i twórczą zabawę z dala od urządzeń elektronicznych.

Czym kierować się przy wyborze tematyki zabawek Playmobil?

Wybierając zabawkę na prezent dla dziecka, w pierwszej kolejności powinniśmy sprawdzić sugerowany wiek. Każdy z produktów Playmobil posiada oznaczenia, które informują o minimalnym wieku potrzebnym do samodzielnego zbudowania wybranej konstrukcji. Oczywiście w przypadku niektórych bardziej złożonych zestawów potrzebna może być pomoc osoby dorosłej. Różnorodne Playmobil tematyki sprawiają, że bez trudu możemy dobrać zabawkę pod kątem indywidualnych zainteresowań dziecka. To podstawa dla kreatywnej i wciągającej zabawki z klockami Playmobil.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl