Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Popularne tematyki COBI – wybierz klocki dla konstruktora w każdym wieku

Firma COBI od 1992 roku zajmuje się produkcją klocków, cieszących się ogromną popularnością na całym świecie. Jednym z najważniejszych atutów jest bez wątpienia bardzo rozbudowana kolekcja, w której bez trudu znajdziemy zestawy przeznaczone dla konstruktorów w rożnym wieku. Która COBI tematyka okaże się najlepsza dla dziecka? W tym miejscu postaramy się wymienić najpopularniejsze kolekcje stworzone z myślą zarówno o chłopcach, jak również o dziewczynkach.

Tematyka

Filtruj / Sortuj
COBI Kolekcja historyczna Afrika Korps, 2034 COBI Kolekcja historyczna Afrika Korps, 2034
Cena: 30,23 zł
szt.
COBI Kolekcja historyczna Afrika Korps, 2050 COBI Kolekcja historyczna Afrika Korps, 2050
Cena: 42,00 zł
szt.
COBI Kolekcja historyczna BMW R75 Sahara, 2397 COBI Kolekcja historyczna BMW R75 Sahara, 2397
Cena: 23,26 zł
  • nowość
COBI Kolekcja historyczna Ford GP, 2400 COBI Kolekcja historyczna Ford GP, 2400
Cena: 51,17 zł
szt.
COBI Kolekcja historyczna M24 Chaffee, 2543 COBI Kolekcja historyczna M24 Chaffee, 2543
Cena: 142,00 zł
szt.
COBI Kolekcja historyczna MK.III Valentine, 2521 COBI Kolekcja historyczna MK.III Valentine, 2521
Cena: 102,71 zł
COBI Kolekcja historyczna Narvik 1940, 2046 COBI Kolekcja historyczna Narvik 1940, 2046
Cena: 35,00 zł
szt.
  • nowość

Tematyka militarna w świecie klocków COBI

Zacznijmy od propozycji adresowanej przede wszystkim do chłopców. Tematyka militariów cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród małych chłopców, jak również dorosłych mężczyzn. Producent COBI posiada w swoim asortymencie kilka szczególnie popularnych serii związanych z militariami. Na uwagę zasługuje Mała Armia WW2, Mała Armia Wieka Wojna, Bitwa o Berlin czy World of Tanks z bogatym wyborem modeli czołgów z klocków. COBI tematyka militarna to jeden z flagowych produktów tej firmy, cieszących się szczególne dużym zainteresowaniem.

Motoryzacyjne zestawy klocków COBI

Do dyspozycji młodych konstruktorów pozostaje także rozbudowana kolekcja motoryzacyjna, w której znajdziemy samochody, pojazdy budowlane, statki, a także samoloty. Firma współpracuje z wielkimi koncernami, dzięki czemu, liczne pojazdy są sygnowane prawdziwymi markami. Na uwagę zasługują kolekcje: Maserati, Skoda, Boeing, Titanic czy Jeep Willys. Na uwagę starszych konstruktorów zasługuje natomiast kolekcja COBI Electronic, w której znajdziemy pojazdy z klocków, które można wyposażyć w moduły elektroniczne potrzebne do zdalnego sterowania.

Klocki COBI dostosowane tematycznie do zainteresowań dziewczynki

O ile dwie poprzednie COBI tematyki cieszą się przeważnie zainteresowaniem chłopców, o tyle w tej kolekcji przygotowaliśmy zestawy odpowiednie dla dziewczynek w różnym wieku. Jako pierwsza propozycja, seria COBI Winx Club, w której tematem przewodnim są lokacje znane z popularnego serialu animowanego dla dzieci. Inną, bajkową kolekcją, jest seria Pingwiny z Madagaskaru. Sporą popularnością ze strony dziewczynek cieszy się również COBI tematyka związana ze światem natury. Tego typu zestawy znajdziemy w kolekcji COBI Wild Story.

Uniwersalne klocki Action Town o tematyce miejskiej

Na koniec zostawiliśmy uniwersalną serię, która cieszy się dużą popularnością zarówno wśród chłopców, jak również dziewczynek. Jest to Cobi tematyka miejska dostępna w bogatym asortymencie zestawów COBI Action Town. Znajdziemy tu popularne budynki miejskie, pojazdy, także figurki ludzi i zwierząt, dzięki czemu, z dostępnych zestawów można stworzyć wielkie miasto. Pamiętajmy, że klocki COBI są kompatybilne z innymi, popularnymi klockami, np. LEGO, dzięki czemu, COBI tematyka miejska może łączyć się z innymi klockami zachowanymi w tej samej stylistyce przewodniej.

Która Cobi tematyka okaże się najlepsza dla dziecka?

Przy wyborze konkretnego zestawu warto wziąć pod uwagę indywidualne zainteresowania dziecka. Aby ułatwić wybór, pogrupowaliśmy dostępne zestawy na popularne serie i tematyki COBI. Co więcej, do każdego zestawu przypisana jest sygnatura wiekowa, dzięki czemu, masz pewność, że wybierasz zestaw odpowiedni do manualnych zdolności dziecka. Polski producent klocków z dużą starannością rozbudowuje swoją kolekcję, aby sprostać oczekiwaniom konstruktorów w rożnym wieku. Zaletami zakupów w naszym sklepie online jest bardzo bogaty wybór, a także korzystne ceny.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium