Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil Wojownicy – zestawy tematyczne dla młodych konstruktorów

W świecie zabawek Playmobil nie mogłoby zabraknąć dzielnych rycerzy. W wielu kolekcjach znajdziemy figurki wojowników, które można wyposażyć w różnorodny oręż. Do tego dochodzą oczywiście zamki, twierdze, wieże strażnicze oraz inne elementy otoczenia, w którym dziecko będzie mogło odtwarzać wielkie bitwy. Playmobil Wojownicy to bardzo popularna tematyka zabawek adresowanych przede wszystkim do chłopców w wieku od 4 do 10 lat.

Wojownicy

Filtruj / Sortuj
Playmobil Dragons Smoki, 9244 Playmobil Dragons Smoki, 9244
Cena: 209,07 zł

Jakie zabawki znajdziemy w kolekcji Playmobil Wojownicy?

Możemy wyróżnić kilka kolekcji, w których motywem przewodnim są wojownicy. Flagowym produktem jest bez wątpienia seria Playmobil Knights z dzielnymi rycerzami, a także wojownikami ze świata fantastyki, dostępnymi m.in. w kolekcji Dwarf Kingdom. W ofercie niemieckiej firmy Playmobil znajdziemy również zabawki o tematyce historycznej, dostępne w kolekcji History. Znajdziemy tu zestawy inspirowane starożytnymi cywilizacjami, a także mitologią grecką. Bardzo dużą popularnością cieszą się także zestawy inspirowane wojownikami ze świata Novelmore. To fantastyczne uniwersum, w którym dzieci odnajdą również figurki smoków.

Czym cechują się figurki Playmobil Wojownicy?

Podstawą wielu zestawów firmy Playmobil są charakterystyczne figurki, które można wyposażyć w różne akcesoria, takie jak oręż oraz tarcze. W kolekcji Playmobil Knights Add Ons znajdziemy również zaawansowane figurki z licznymi elementami zbroi. Zabawki charakteryzują się starannym wykonaniem, co przekłada się na ich trwałość, a także atrakcyjny wygląd. Dzięki temu, kolorowe klocki Playmobil Wojownicy angażują uwagę dziecka i zachęcają do zabawy. Figurki umilą rekreację na świeży powietrzu, a także zabawę w szerszym gronie rówieśników.

Dlaczego warto wybrać zestawy Playmobil w tematyce wojowników?

Świat zbudowany z klocków Playmobil pozwala dzieciom opowiadać własne historie. Duże zestawy tematyczne pozwolą przeprowadzić wielką bitwę, w której dziecko może wcielić się w rolę odważnego rycerza. Taka zabawa pobudza wyobraźnię oraz wspiera kreatywne myślenie. Zaletą są także walory edukacyjne. Szczególnie zestawy Playmobil History pozwalają dziecku przekazać ciekawą wiedzą z zakresu historii, a także zainspirować mitologią grecką. Bardzo zróżnicowana kolekcja zestawów pozwala stopniowo rozbudowywać świat, w którym dziecku otrzymuje szersze możliwości zabawy.

Zestawy Playmobil Wojownicy dostępne w naszym sklepie online

Popularne zestawy z serii Playmobil Wojownicy możesz zakupić w naszym sklepie online. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość swobodnego wyboru zabawki pod kątem zainteresowań dziecka. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie posiadają także sygnatury wiekowe, dzięki czemu, wybierzesz zestaw dostosowany do wieku dziecka. Większość zabawek Playmobil jest adresowana do dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Playmobil Wojownicy to kultowa tematyka, ciesząca się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród chłopców. Bardzo zróżnicowana kolekcja pozwala bez trudu dobrać zestaw dla każdego, młodego konstruktora.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl