Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

COBI Żołnierze – figurki z klocków o tematyce militarnej

Figurki to nieodzowny element klocków tematycznych. To dzięki nim dzieci mogą opowiadać własne historie, odtwarzać sceny, a także wcielać się w różne role. Dlatego też, w bogatej kolekcji klocków COBI nie mogło zabraknąć figurek zachowanych w tematyce militarnej. Dzięki nim, dziecko będzie mogło odgrywać prawdziwe bitwy, co pozwoli w pełni wykorzystać potencjał zestawów z pojazdami wojskowymi. Zaletą serii COBI Żołnierze jest duża różnorodność oraz wysoki poziom realizmu.

Żołnierze

Filtruj / Sortuj
COBI Kolekcja historyczna Afrika Korps, 2034 COBI Kolekcja historyczna Afrika Korps, 2034
Cena: 31,14 zł
COBI Kolekcja historyczna Afrika Korps, 2050 COBI Kolekcja historyczna Afrika Korps, 2050
Cena: 43,26 zł
COBI Kolekcja historyczna French Armed Forces, 2037 COBI Kolekcja historyczna French Armed Forces, 2037
Cena: 39,00 zł
COBI Kolekcja historyczna Narvik 1940, 2046 COBI Kolekcja historyczna Narvik 1940, 2046
Cena: 36,05 zł
COBI Kolekcja historyczna Niepodległość, 2980 COBI Kolekcja historyczna Niepodległość, 2980
Cena: 39,00 zł
COBI Kolekcja historyczna Polska Armia 1939, 2049 COBI Kolekcja historyczna Polska Armia 1939, 2049
Cena: 92,00 zł
COBI Kolekcja historyczna Powstanie Warszawskie, 2035 COBI Kolekcja historyczna Powstanie Warszawskie, 2035
Cena: 133,00 zł
COBI Kolekcja historyczna Sd.Kfz.2 Kettenkrad, 2401 COBI Kolekcja historyczna Sd.Kfz.2 Kettenkrad, 2401
Cena: 59,74 zł
COBI Kolekcja historyczna Vietnam War, 2038 COBI Kolekcja historyczna Vietnam War, 2038
Cena: 99,00 zł

Jakie zestawy zawiera seria tematyczna COBI Żołnierze?

W serii COBI Żołnierze możemy znaleźć figurki w mundurach różnych armii. Jest to część kolekcji COBI Mała Armia, w której dostępne są liczne kolekcje militarne poruszające tematykę różnych okresów historycznych. Różnorodność figurek to ogromny plus, który zaoferuje dzieciom szersze możliwości podczas zabawy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zbudować wielką armię figurek w otoczeniu realistycznych pojazdów wojskowych, takich jak: czołgi, wozy opancerzone czy transportery. Klocki COBI żołnierze są kompatybilne z innymi, popularnymi seriami klocków, dzięki czemu, można je wykorzystać w wielu różnych zestawach.

Czym charakteryzują się figurki żołnierzy z klocków COBI?

Klocki COBI o tematyce militarnej cieszą się pozytywnymi opiniami, które podkreślają wysoki poziom realizmu oraz szczegółowość dostępnych modeli. Nie inaczej jest w przypadku figurek żołnierzy ubranych w mundury różnych armii. Ponadto, mamy również podział na żołnierzy służących w piechocie, wojskach pancernych, lotnictwie czy marynarce wojennej. Zabawki firmy COBI odznaczają się starannym i jakościowym wykonaniem, dzięki czemu, zestawy klocków zaoferują udaną zabawę zarówno w domu, jak również na świeżym powietrzu.

Jakie możliwości oferują dziecku klocki COBI Żołnierze?

Bogata kolekcja COBI Żołnierze pozwala ożywić świat zbudowany z klocków. Figurki umożliwiają dziecku odtwarzanie scen oraz opowiadanie własnych historii. Co więcej, dzięki figurkom w różnych mundurach można tworzyć armie i rozgrywać emocjonujące bitwy. To doskonały pomysł na zabawę w szerszym gronie rówieśników. Biorąc pod uwagę dużą różnorodność dostępnych figurek, bez trudu wybierzemy zestawy dostosowane pod kątem tematycznych zestawów posiadanych już przez dziecko. Co więcej, firma COBI stara się na bieżąco poszerzać bogatą kolekcję klocków militarnych.

Zamów popularne zestawy COBI Żołnierze w naszym sklepie online

Wybór figurek żołnierzy z klocków COBI to bardzo prosty sposób na urozmaicenie świata zbudowanego z dużych zestawów tematycznych. Pakiety figurek możesz zamówić w naszym sklepie online. Zakupy przez Internet oferują znacznie szerszy wybór produktów oraz możliwość znalezienia zestawów idealnie dostosowanych do indywidualnych potrzeb młodego konstruktora. Decydując się na zakupy w naszym sklepie możesz liczyć także na atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zamówień. W ten sposób uzyskasz pełną satysfakcję z wyboru klocków COBI z figurkami żołnierzy.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl