O nas

Czas na klocki!

Co przychodzi Ci na myśl słysząc hasło „czas na klocki”? Nam przypomina dzieciństwo, chwile beztroski i radość tworzenia. Moment, w którym rodzice mówili, że nadszedł już czas na klocki był wyjątkowo ekscytujący i szczęśliwy.
Taki jest też sklep, który tworzymy- to miejsce, w którym każdy może puścić wodze fantazji i poczuć się jak dziecko nie mogące doczekać się klockowej niespodzianki.

Nasza Misja

Dzisiejszy świat nastawiony na rozwój technologii i digitalizację zdaje się zapominać o prostych, ale i zarazem kreatywnych zabawkach- klockach, które uwielbiamy i do których chcemy przekonać zarówno dzieci jak i dorosłych.
Za nasz główny cel postawiliśmy sobie misję stworzenia nowego pokolenia Klockowiczów i Konstruktorów. Nasze przewodnie hasło „czas na klocki” ma zwrócić uwagę na wyjątkowość tych zabawek a także zainspirować do tworzenia nowych konstrukcji. Głęboko wierzymy, że kreatywność, wytrwałość i koncentracja to nie tylko cechy każdego dziecka, ale przede wszystkim każdego Budowniczego z czasnaklocki.pl

Dołącz do nas!

Czy podzielasz nasze zdanie o wartościach jakie przynosi zabawa klockami? Czy wierzysz z nami w ideę „czas na klocki”? Jeśli tak, to pomóż nam zbudować nową społeczność Klockowiczów, powiedz o nas swoim znajomym i użyj  hashtagu #czasnaklocki w Social Mediach. Niech cały świat dowie się o Konstruktorach z czasnaklocki.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl